پیام رئیس دانشگاه تهران خطاب به نودانشجویان

۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۲۱:۰۷ کد : ۱۳۳۸۵ اخبار اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۱۸۵
روابط عمومی دانشگاه تهران: رئیس دانشگاه در پیامی ورود نودانشجویان به دانشگاه تهران را گرامی داشت.
پیام رئیس دانشگاه تهران خطاب به نودانشجویان

در پیام رئیس دانشگاه تهران آمده است: «در آغاز سال تحصیلی جدید بار دیگر شاهد ورود مهمترین سرمایه‌های گرانقدر کشورمان به مهد علم و دانش ایران، دانشگاه تهران هستیم. جوانان پر افتخار و نو دانشجویان امروز که بی‌شک در فردایی نه چندان دور همچون دیگر دانش‌آموختگان این دانشگاه، بر فراز قله‌های معرفت، دانش و خلاقیت خواهند درخشید و ما بر خود می‌بالیم که در سرآمدترین دانشگاه کشور، به بهترین فرزندان این مرز و بوم خوش آمد بگوئیم. بسیار متأسف هستیم که شیوع ویروس کرونا مانع برگزاری آئین باشکوه نودانشجویان مطابق سال‌های قبل و دیدار چهره به چهره شما دانشجویان عزیز گردید.

در شرایط حال حاضر و با شیوع بحران بیماری کرونا، مردم جهان در آزمونی بس خطیر قرار گرفته‌اند و البته برای رفع مشکلات و معضلات کنونی ارزش و جایگاه علم و دانش بیش از گذشته بر همگان مبرهن شده است. ما دانشگاهیان وظیفه خود می‌دانیم تا با تمامی ارکان و تخصص‌های خود همدوش و همگام با جامعه برای حل مسائل گام برداریم و یقیناً در این میان دانشجویان می‌توانند نقش سازنده و بسزایی را ایفا نمایند.

امید داریم با همیاری، همدلی و تلاش اعضای هیأت علمی، کارکنان و به‌ویژه دانشجویان عزیز، در این شرایط بحرانی با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت آموزش‌های الکترونیکی، بتوانیم روند آموزش در دانشگاه را به نحو مطلوب تداوم بخشیم. هیأت رئیسه دانشگاه، ضمن تبریک سال تحصیلی جدید، ورود نودانشجویان به دانشگاه تهران را گرامی می‌دارد و برای همگان از درگاه خداوند متعال، سلامت و موفقیت در کسب مدارج عالی علمی و اخلاقی خواهان است».

محمود نیلی احمدآبادی
رئیس دانشگاه تهران

خبر مرتبط:
‌راهنمای جامع اطلاعات دانشگاه تهران ویژه نودانشجویان


( ۸۷ )

نظر شما :