۱۴ آبان روز کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران

۱۴ آبان ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۱ کد : ۱۳۳۴۱ اخبار اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۳۴۵
روابط عمومی دانشگاه تهران: اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در پیامی روز کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:
۱۴ آبان روز کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران

کانون‌های دانشجویی نهادی ارزشمند و اثرگذار در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه است. اعضای این مجموعه، با مسئولیت‌پذیری، خلاقیت و نوآوری همواره نقش مهم و بی‌بدیلی در عرصه‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دارند.

۱۴ آبان، روز کانون‌های فرهنگی،‌ هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران است که در تقویم رسمی دانشگاه به ثبت رسیده است. از این رو بر خود واجب می‌دانیم تا این روز ارزشمند را گرامی بداریم و به اعضای محترم خانواده بزرگ کانون‌های فرهنگی تبریک گفته و از همت و تلاش صادقانه و خالصانه و روحیه مسئولیت پذیری آن‌ها تشکر و قدردانی کنیم.

امیدواریم در پناه خداوند قادر متعال بتوانیم در راستای حمایت هرچه بیشتر از کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه توفیق خدمت داشته باشیم. «اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران»

کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشجویان دانشگاه تهران نهادی دانشجویی و تحت حمایت اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هستند. این نهاد دانشجویی برای بروز خلاقیت‌ها و توانایی های دانشجویان دانشگاه های کشور؛ در زمینه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی شکل یافته‌اند. فعالیت‌های داوطلبانه کانون‌ها در خدمت رسانی به جامعه در حوزه‌های مختلف از ویژگی‌های بارز این نهاد دانشجویی است. در دانشگاه تهران این نهاد با داشتن سابقه‌ای بیست ساله، نقشی مؤثر و مفید در راهبری سیاست‌های فرهنگی دانشگاه تهران است. هم اکنون ۸۰ کانون در دانشگاه تهران در دانشکده / پردیس‌های مختلف دانشگاه ثبت شده است.

در سال ۱۳۹۷ و در حاشیه جشن ۲۰ سالگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه تهران، از طرح روز رسمی کانون‌های فرهنگی دانشگاه تهران رونمایی شد. این طرح در سال ۱۳۹۸ به تصویب هیات رئیسه دانشگاه تهران رسید و ۱۴ آبان به عنوان روز کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران در تقویم دانشگاه تهران نامگذاری شد.

دانشجویان دانشگاه تهران می توانند با مراجعه به سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان در کانون‌های دانشجویی عضو شده و فعالیت کنند. 

 

خبر مرتبط:
صبا: دانشجویان کانونی دغدغه دارند و خود را در محیط مسئولیت‌پذیری قرار می‌دهند/کانونی‌ها با روحیه ایثارگرانه پای کار فرهنگی ایستاده‌اند

کلید واژه ها: کانون‌های فرهنگی دانشجویان اداره کل فرهنگی و اجتماعی


نظر شما :