فراخوان مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۸ کد : ۱۲۳۲۹ اخبار اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۵۱
اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، طی فراخوانی شرایط و محورهای شرکت در مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا را اعلام کرد. در این فراخوان آمده است:
فراخوان مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا

با هدف استفاده از ایده‌های خلاقانه و بدیع دانشجویان دانشگاه تهران در ارتباط با چگونگی مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا «مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا» در محورهای: افزایش سلامت و کاهش ناهنجاری‌های فردی و اجتماعی ناشی از کرونا، رونق‌بخشی و پویایی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی با استفاده از فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تقویت فعالیت‌های گروهی و مشارکت‌های اجتماعی، رونق کسب و کارهای نوظهور در حوزه‌های خانگی، گردشگری، فناوری اطلاعات، صنایع فرهنگی و فناوری‌های نرم، ارتقای روحیه سرزندگی، نشاط و امیدواری نسل جوان نسبت به آینده و آموزش در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برگزار می‌شود.
دانشجویان دانشگاه تهران، برای شرکت در این مسابقه می‌‌توانند حداکثر تا ۳۰ مهر ۱۳۹۹ با مراجعه به سامانه culfest.ut.ac.ir با تکمیل فرم ثبت ایده و بارگذاری آن در سامانه اقدام کنند. افزون بر اهدای جوایز ارزنده به ایده‌های برتر، از ایده‌های برتری که قابلیت اجرا دارند، حمایت خواهد شد.

 

اخبار مرتبط:
تمدید مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا

اطلاعیه تمدید مهلت مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا


( ۲ )

نظر شما :