تیم شطرنج دانشگاه تهران عنوان سوم مسابقات قهرمانی ادارات دولتی استان تهران را کسب کرد

تعداد بازدید:۵۱۲
تیم شطرنج اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران، عنوان سوم مسابقات قهرمانی سازمان‌ها و ادارات دولتی استان تهران را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، تیم شطرنج آقایان اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران، توانست عنوان سوم مسابقات قهرمانی سازمان‌ها و ادارات دولتی استان تهران را به دست آورد. در این مسابقات ۱۴ تیم شرکت داشتند که تیم دانشگاه تهران، پس از تیم‌های شهرداری و پارس خودرو عنوان سوم را کسب کرد و تیم‌های مجلس، همراه اول و شرکت دخانیات، مقام‌های چهارم تا ششم را از آن خود کردند.
دکتر فواد صیدی، عضو هیأت علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران، معین کامکار، حسین آدوسی و محمد ابراهیم‌زاده اعضای تیم دانشگاه تهران را در این دوره از مسابقات تشکیل می‌دادند. مربی و کاپیتان این تیم محمد ابراهیم‌زاده، مربی بین‌المللی شطرنج بود.
همچنین رقابت‌های بخش بانوان با ۱۰ تیم برگزار شد و در پایان تیم دانشگاه تهران با ترکیب خانم‌ها نیره کاظمی، رقیه احمدی، الهه طالب‌زاده و مرضیه شهرابی بعد از تیم‌های شهرداری، وزارت تعاون و دانشگاه علوم پزشکی تهران، عنوان چهارم را به خود اختصاص داد و تیم‌های بانک مرکزی و وزارت بهداشت، پنجم و ششم شدند.


( ۲ )

نظر شما :