پنجمین دوره مسابقه سخنرانی‌های علمی ترویجی UT-TED به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۰ کد : ۱۲۲۰۴ اخبار اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۳۴۶
پنجمین دوره مسابقه سخنرانی‌های علمی ترویجی UT-TED با موضوع آزاد با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و تعطیلی گردهمایی‌ها، به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ پنجمین دوره مسابقه سخنرانی‌های علمی ترویجی UT-TED با موضوع آزاد با توجه به شرایط شیوع کرونا و تعطیلی گردهمایی‌ها، به صورت مجازی برگزار می‌شود.

ارائه‌های پنجمین دوره مسابقه سخنرانی‌های علمی ترویجی UT-TED با موضوع آزاد از روز شنبه ۲۵ مرداد ۹۹ آغاز می‌شود و تا روز چهارشنبه ۲۹ مرداد ادامه پیدا می‌کند و هر روز ساعت ۱۷، فایل ویدئویی چهار ارائه در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. عنوان‌ها و زمان انتشار ارائه‌ها را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

همچنین علاوه بر داوری تمام ارائه‌ها از نظر داوران به ارائه‌ای که بیشترین پسند را در کانال آپارات به نشانی aparat.com/UT_TED، کانال اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در سامانه بیان به نشانی bayan.ut.ac.ir/channel/y92e6 و کانال رویداد در شبکه‌های اجتماعی به نشانی @UT_TED داشته باشد؛ جایزه نگاه مخاطب تعلق می‌گیرد.

مراحل فراخوان و داوری اولیه پنجمین دوره مسابقه سخنرانی‌های ترویجی UT-TED با موضوع آزاد از دی ماه ۱۳۹۸ آغاز شده و بنا بود تا در اسفند ماه این رویداد برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تجمعات و گردهمایی‌ها برگزار نشد.

گفتنی است؛ مسابقات سخنرانی‌های علمی ترویجی UT-TEDبا موضوع آزاد به همت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران از آبان سال ۱۳۹۷ و در حاشیه جشنواره علمی دانشجویی روز علم آغاز شد. تیم دانشجویی اجرایی رویداد توانست در دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران مقام برگزیده بخش نگاه ویژه و نشریه شایسته تقدیر را کسب کند.


نظر شما :