مجمع سالیانه هیأت ورزش‌های دانشگاهی استان تهران برگزار شد

۲۸ تیر ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۳ کد : ۱۲۰۴۵ اخبار اخبار ورزشی
تعداد بازدید:۷۱۳
مجمع سالیانه هیأت ورزش‌های دانشگاهی استان تهران، در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، این مجمع ۲۱ تیر ۱۳۹۹ با حضور دکتر محمدحسین علیزاده، سرپرست فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و رئیس مجمع، رضا گل محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، نمایندگان پنج بخش دانشگاهی، اعضای هیأت رئیسه هیأت ورزش‌های دانشگاهی و نمایندگان اعضای هیأت علمی، مربیان و ورزشکاران برگزار شد.
در این جلسه دکتر علیزاده، سرپرست فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، با تمجید از مشارکت اعضا بر هم‌افزایی امکانات و ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های ورزشی در هیأت استان تهران تأکید کرد.
وی با اشاره به جمعیت قابل توجه دانشجویی در پایتخت، موفقیت این مجموعه را در گرو همکاری مشترک پنج بخش دانشگاهی در برنامه‌ریزی و هماهنگی فعالیت‌ها دانست.
گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، نیز با اظهار مسرت از حضور در جمع دانشگاهیان، برای هرگونه همکاری با ورزش دانشگاهی اعلام آمادگی کرد و همچنین پیشنهاد حضور نمایندگان نهادهای مؤثر در حوزه ورزش به‌ویژه رئیس سازمان ورزش شهرداری در جلسات هیأت رئیسه ورزش‌های دانشگاهی استان تهران را ارائه کرد.
در ادامه جلسه علی حبیب‌اللهی، رئیس هیأت ورزش‌های دانشگاهی استان تهران، ضمن قدردانی از سرپرست فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و سایر اعضا بابت مشارکت در برنامه‌های این نهاد دانشگاهی، به تشریح گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های هیأت در سال گذشته پرداخت.
ارائه برنامه‌های ورزشی هیأت از جمله برگزاری مسابقات ورزشی غیرحضوری متناسب با شرایط فعلی جامعه به لحاظ شیوع بیماری کرونا از جمله موارد اشاره شده توسط رئیس هیأت مجمع بود.
این جلسه با تصویب گزارش مالی، برنامه انجام شده هیأت در سال ۱۳۹۸ و همچنین تصویب برنامه‌های سال ۱۳۹۹ به کار خود پایان داد.


نظر شما :