اعطای لوح تقدیر «کمپین دانشجویی در خانه بمانیم» به کانون دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۱۴۸۷
لوح تقدیر «کمپین دانشجویی در خانه بمانیم»، از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به کانون دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه تهران اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز مشاوره دانشگاه، در مراسم اختتامیه اولین کمپین دانشجویی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ۱۰ تیر ۱۳۹۹ برگزار شد، به پاس فعالیت‌های ارزشمند کانون دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه تهران، لوح تقدیر «کمپین دانشجویی در خانه بمانیم»، از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به این کانون اعطا شد.
حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، ضمن اعلام این خبر گفت: «در این جلسه مروری بر اثربخشی فعالیت‌های سلامت‌بخش در ترم کرونایی از جمله پویش دانشجویی «در خانه بمانیم»، صورت گرفت و ضمن تبیین اهمیت این دسته از فعالیت‌ها و نیز ضرورت گسترش خدمات سلامت روان الکترونیک، رئوس فعالیت‌های پیشگامانه مرکز مشاوره دانشگاه تهران در تبدیل تهدیدهای برآمده از کرونا به فرصت نیز برشمرده شد».
وی تصریح کرد: «فعالیت‌های دانشگاه تهران با هدف افزایش سواد سلامت، مسئولیت اجتماعی، خودمراقبتی و دیگر مراقبتی و هم‌افزایی فعالیت‌های مشارکت‌جویانه دانشجویان صورت گرفته است که یکی از نمونه‌های آن برگزاری رویداد ادبی، هنری و بهداشت روانی ترم کرونایی، با جلب مشارکت ۱۰۹ دانشگاه و ۸۰۲ دانشجو با مشارکت فعال همیاران سلامت روان است».

 


نظر شما :