برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم‌السلام) دانشجویان دانشگاه تهران

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۱ کد : ۱۱۶۶۱ اخبار اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۱۷۴۸
مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم‌السلام) دانشجویان دانشگاه تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم‌السلام) دانشجویان دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل فرهنگی و اجتماعی، مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم‌السلام) دانشجویان دانشگاه تهران در ۶ بخش و ۳۴ رشته برگزار می‌شود. کلیه دانشجویان می‌توانند بنا بر علاقه‌مندی خود در بخش‌های اعلام شده این دوره از مسابقات شرکت کنند. با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، این دوره از مسابقات به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

زمان‌بندی و جزئیات بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

بخش معارفی: آزمون بخش معارفی به‌صورت مجازی و در تاریخ سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه با مراجعه به سامانه Quranst.pnu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام، دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنند.
‌‌
بخش آوایی:
شرکت‌کنندگان در این بخش می‌بایست بر اساس قرعه‌های اعلامی توسط دبیرخانه، فایل‌های تصویری ضبط شده (توسط دوربین یا تلفن همراه) تلاوت ترتیل، تحقیق، دعا، مناجات همخوانی و تواشیح را حداکثر تا تاریخ ۱۲ تیرماه سال جاری به شماره واتس‌آپ ۰۹۰۴۴۵۲۱۱۱۰ یا ایمیل cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.
‌‌
سایر بخش‌ها: آخرین فرصت ارسال آثار این بخش‌ها نیز، ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۹ است. شرکت‌کنندگان در بخش‌های پژوهشی، ادبی و فناوری می‌توانند آثار خود را در سامانه quran.ut.ac.ir بارگذاری کنند. همچنین آثار بخش هنری را به دفتر اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، واقع در ابتدای خیابان ۱۶ آذر، پلاک ۱۶، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران تحویل دهند.
‌‌‌
جزئیات بیشتر از چگونگی برگزاری بخش‌های مختلف مسابقات از اینجا در دسترس است. همچنین آئین‌نامه‌ها و فایل‌های مربوط به بخش معارفی در سامانه quran.ut.ac.ir درج شده است.

کلید واژه ها: اداره کل فرهنگی و اجتماعی قرآن و عترت مسابقه


( ۳ )

نظر شما :