شماره جدید مجله خبری دانشگاه تهران منتشر شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۶ کد : ۱۱۵۴۰ اخبار اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۶۳۹
شماره ۱۲۴ مجله خبری دانشگاه تهران (مدت) منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مجله خبری مدت برای بازتاب و ثبت وقایع و فعالیت‌های علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و با هدف مستندسازی وقایع دانشگاه تهران منتشر می‌شود.
تاریخ اولین انتشار این مجله به سال ۱۳۳۵ به صورت هفتگی و با نام اخبار دانشگاه بازمی‌گردد. اخبار دانشگاه طی ۶۴۸ شماره به صورت هفتگی توسط اداره اطلاعات و تبلیغات و روابط‌عمومی از ۵ مهر ۱۳۳۵ لغایت ۲۷ شهریور ۱۳۵۶ به چاپ رسید. پس از پیروزی انقلاب فرهنگی، نشریه لوح و قلم از مرداد ۱۳۶۲ تا دی ماه ۱۳۶۲ و از مهر ۱۳۶۵ تا اسفند ۱۳۶۸ انتشار یافت. از ۱۵ اسفند ۱۳۷۲ تا پاییز ۱۳۷۶ مجدداً با عنوان اخبار دانشگاه زیر نظر اداره کل روابط عمومی منتشر شد. از مهر ۱۳۷۷ نیز اداره کل روابط‌عمومی با نام مدت (نام اختصاری ماهنامه دانشگاه تهران) این مجله را منتشر کرد و تا آبان ۱۳۹۷ تا شماره ۱۲۳ آن منتشر شد.‌‌‌‌‌‌‌
در شماره ۱۲۴ مدت نیز که به مدیرمسئولی دکتر سید احمدرضا خضری و سردبیری محسن نقیلو منتشر شده است، می‌خوانید: سرمقاله، گزارش رئیس دانشگاه تهران از مهمترین فعالیت‌های دانشگاه در سال ۱۳۹۸، مصاحبه با معاون اداری و مالی دانشگاه، گزارش‌های خبری، اخبار، گزارش دستاوردهای علمی دانشگاه، اخبار بین‌المللی، دانشگاه در آینه مطبوعات، جداول انتصاب، ارتقا، مأموریت‌های علمی و اداری و بازنشستگان و آخرین بخش این شماره اخبار انگلیسی است.
خوانندگان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه تهران در بخش مجلات خبری این شماره از نشریه مدت را مطالعه نمایند.

 


( ۴ )

نظر شما :