اقدامات اداره کل تربیت بدنی دانشگاه تهران در دوران بحران کرونا

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۹ کد : ۱۱۵۳۴ اخبار اخبار سلامت و بهداشت
تعداد بازدید:۸۶۷
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران، با اعلام اقدامات این اداره کل در دوران بحران کرونا، از برنامه‌ریزی و امکان‌سنجی برگزاری آنلاین برخی رشته‌های ورزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، علی حبیب اللهی، مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران، درباره فعالیت‌های ورزشی این اداره کل در دوران شیوع ویروس کرونا گفت: «با توجه به محدودیت‌های به وجود آمده به دلیل انتقال بیماری کرونا، فعالیت‌های ورزشی اداره کل تربیت بدنی دانشگاه، در این دوره متوقف شدند».
وی افزود: «هماهنگی، پیگیری و مشارکت در تصمیم‌سازی‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای شرایط فعلی و بعد از کرونا در حال انجام است و با تلاش‌های صورت گرفته برنامه‌ریزی و امکان‌سنجی رشته‌هایی که قابلیت برگزاری مسابقه به‌صورت آنلاین را دارند، از سوی اداره کل تربیت بدنی دانشگاه تهران، در حال پیگیری است».
حبیب اللهی، در پایان ضمن اعلام خبر برگزاری مسابقه آنلاین دارت در هفته آخر اردیبهشت ۹۹، آموزش‌های پیشگیری و مراقبت‌های بهداشتی و مقابله با استرس و ورزش در منزل از طریق اینستاگرام، سایت و کانال اداره کل، در ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت و برگزاری مسابقه آنلاین شطرنج را از دیگر اقدامات انجام شده اداره کل تربیت بدنی دانشگاه تهران، در دوران بحران کرونا برشمرد.


( ۴ )

نظر شما :