اعطای ۵۰ وام قرض‌الحسنه به دانشجویان دانشگاه تهران در شرایط بحران کرونا

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۶ کد : ۱۱۴۸۷ اخبار اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۱۷۷۶
بنیاد حامیان دانشگاه تهران، برای حمایت از دانشجویان در شرایط بحران کرونا، ۵۰ وام قرض‌الحسنه اعطا کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از بنیاد حامیان دانشگاه، این بنیاد با هدف حمایت از دانشجویان در شرایط بحران کرونا، مبلغ ۵۰ میلیون تومان به ۵۰ دانشجوی دانشگاه تهران، در قالب وام قرض‌الحسنه اعطا کرد. این اقدام بنیاد، برای عمل به نیت دکتر عزت شکروی، استاد خیر دانشگاه تهران، مبنی بر پرداخت وام قرض‌الحسنه به دانشجویان از محل اهدایی ایشان به صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری دانشگاه در سال گذشته، صورت گرفته است.
این خیر نیک‌اندیش بین‌المللی و استاد بازنشسته گروه فیزیک دانشگاه تهران، در پایان سال ۱۳۹۸ برای حمایت از دانشجویان دانشگاه تهران، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری دانشگاه، اهدا کرد. با توجه به نیت ایشان در خصوص اعطای ۵۰ میلیون تومان از این مبلغ در قالب وام قرض‌الحسنه به دانشجویان متقاضی، بنیاد حامیان دانشگاه، با هدف حمایت از دانشجویان دانشگاه تهران در شرایط بحران کرونا به ۵۰ دانشجوی متقاضی وام از صندوق قرض‌الحسنه دانشگاه، این وام را اعطا کرد.
بنیاد حامیان دانشگاه تهران، از خیرین نیک‌اندیش درخواست دارد با توجه به اهمیت حمایت از علم و دانش در شرایط کنونی و همچنین جهت لزوم حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی، برای پرداخت مبالغ حمایتی خود به صندوق نیکوکاری دانشگاه، با مراجعه به تارنمای بنیاد حامیان دانشگاه تهران به نشانی https://utf.ut.ac.ir بخش «حمایت از دانشگاه»، کمک‌های خود را اهدا کنند.

 


( ۱۶ )

نظر شما :