رقابت پایان‌نامه‌های دانشجویی در سه دقیقه

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۳ کد : ۱۱۴۲۸ اخبار اخبار برگزیده اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۲۰۴۷
اولین دوره مسابقات ملی ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل فرهنگی و اجتماعی، اولین دوره مسابقات ملی پایان‌نامه سه دقیقه‌ای توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان، اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

«پاناسه» عنوان مسابقه‌ای برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است تا پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری خود را به گونه‌ای قابل فهم برای عموم در قالب ویدئو ۳ دقیقه‌ای ارائه کنند.

این مسابقه با هدف کاربردی ساختن موضوعات پایان‌نامه و رساله‌های دکتری، ترویج علم و فناوری، آگاه‌سازی عموم نسبت به مباحث علمی و اجرایی و عملیاتی ساختن پایان‌نامه‌های دانشجویی برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه panase.ir مراجعه کنند. پایان‌‌نامه‌ها در قالب ویدئوهای سه دقیقه‌ای حداکثر تا ۳۱ اردیبهشت ماه در این سامانه بارگذاری می‌شوند و پس از فرآیند داوری در نهایت برترین‌های این رویداد معرفی و از آنها تقدیر خواهد شد. همچنین با دعوت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران خطرپذیر، زمینه سرمایه‌گذاری روی نتایج پایان‌نامه‌های برتر فراهم خواهد شد تا پایان‌نامه از مرحله پژوهش خارج و وارد مرحله تولید و عرضه به جامعه شود.


( ۶ )

نظر شما :