همکاری پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در زمینه بهینه‌سازی فرآیند آموزش مجازی

۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۸ کد : ۱۱۳۶۴ اخبار اخبار توسعه‌ای
تعداد بازدید:۵۸۳
پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، در زمینه بهینه‌سازی فرآیند آموزش مجازی با سازمان منطقه آزاد و آموزش و پرورش جزیره کیش همکاری می‌کند.
همکاری پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در زمینه بهینه‌سازی فرآیند آموزش مجازی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس کیش، با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری کلاس‌های درس حضوری دانش‌آموزان، پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه، برای انجام مسئولیت اجتماعی خود در سطح جزیره کیش، ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ در جلسه مجازی با حضور برخی از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، رئیس و معاونان اداره آموزش و پرورش کیش و مدیران مدارس به معرفی سامانه یادگیری الکترونیکی پردیس پرداخت.
رئیس آموزش و پرورش کیش، ضمن اشاره به توانمندی این پردیس، در برگزاری جلسه‌ها و هم‌چنین کلاس‌های آموزشی به صورت مجازی اظهار امیدواری کرد که با مساعدت رئیس پردیس و همت کارکنان، این توانمندی و نگاه مثبت دانشگاه بتواند به پیشبرد و پیشرفت آموزشی دانش‌آموزان جزیره کیش کمک کند.
در پایان این جلسه مجازی مقرر شد که طی انجام هماهنگی‌های لازم، علاوه بر مساعدت به برگزاری کلاس‌های درسی و کمک درسی، پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، در زمینه تهیه محتوای آموزشی مورد نیاز آموزش و پرورش کیش نیز یاری رساند.


( ۴ )

نظر شما :