مسابقه ادبی، هنری و بهداشت‌روانی ترم کرونایی برگزار شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۲ کد : ۱۱۳۰۹ اخبار اخبار دانشجویی اخبار سلامت و بهداشت
تعداد بازدید:۱۱۶۱
مسابقه ادبی، هنری و بهداشت‌روانی ترم کرونایی توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز مشاوره، مسابقه ترم کرونایی با محوریت‌های خودمراقبتی و رعایت بهداشت در پیشگیری و مبارزه با کرونا، بهداشت‌روانی، امیدواری و اوقات فراغت در ایام کرونایی و عوارض، پیامدها و آموخته‌های فردی، اجتماعی و خانوادگی ترم کرونا برگزار شد.
حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، ضمن تشکر و قدردانی از مشارکت دانشجویان در این مسابقه گفت: «بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه کانون همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ارسال شده است».
وی افزود: «از این تعداد آثار ارسالی ۳۰۳ اثر شعر، ۲۶۹ کاریکاتور و نقاشی، ۱۰۳ اثر عکاسی، ۲۷۹ مقاله کوتاه، هفت دکلمه، ۱۰ انیمیشن و فیلم، ۴۲ داستان، خاطره و دل‌نوشته، دوازده پوستر و هم‌چنین ۷۹ اثر متفرقه دریافت شده است».
وی خاطرنشان کرد: «تمامی این آثار به تدریج در کانال کانون همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به نشانی kanoonhamyaran@ و گروه کانون دانشجویی همیاران سلامت روان (یاریگران زندگی) به نشانی https://t.me/joinchat/BT_IET_YjIWXb1g-Uq3dVg منتشر می‌شود و پس از داوری آثار ارسال شده، نتایج به اطلاع دانشجویان خواهد رسید».


( ۳ )

نظر شما :