جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد

۲۵ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۸ کد : ۱۰۲۹۷ اخبار اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۴۲۶
جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران، ۱۹ آذر ۱۳۹۸ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، در این جلسه نشریاتی که درخواست صدور مجوز داشتند مورد بررسی قرار گرفت و در بخش دیگر درخواست تغییرات در نشریات مطرح شد.
نشریاتی با عناوین اولیس، آفند، بیدارگاه، برآورد، چشمک، مطالعات هنر، دیالکتیک، ماکی، رهجو ، بهترین کتاب، دانش گاه، نوربالا و e-mag به ترتیب از پردیس دانشکده‌های فنی، دانشکده معارف و اندیشه اسلامی، پردیس دانشکده‌های فنی، پردیس علوم، پردیس هنرهای زیبا، پردیس هنرهای زیبا، پردیس فارابی، علوم اجتماعی، حقوق و علوم سیاسی، حقوق و علوم سیاسی، پردیس هنرهای زیبا، پردیس دانشکده‌های فنی، روانشناسی و علوم تربیتی مجوز انتشار گرفتند.
هم‌چنین با درخواست تغییر در نشریات با عناوین آرامین، برگ سبز، مستضعفین، قلب، وقایع اتفاقیه، انتهاج، پویش، سره، کریتیکا، تکنولوژی صنعت و محیط‌زیست و قلب از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، علوم اجتماعی، پردیس دانشکده‌های فنی، پردیس فارابی، پردیس فارابی، جغرافیا، علوم اجتماعی، پردیس هنرهای زیبا، علوم و فنون نوین، پردیس دانشکده‌های فنی موافقت شد.
اطلاعات کامل نشریاتی که مجوز آنها صادر شده و نشریاتی که با تغییرات در آنها موافقت شده است، را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.


نظر شما :