تجلیل از همسران معظم شهدای شاغل در دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۱ کد : ۱۰۲۹۶ اخبار اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۹۲۹
از همسران معظم شهدای شاغل در دانشکده حقوق و علوم سیاسی، با حضور مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر، با هدف زنده نگهداشتن یاد و نام شهدای دفاع مقدس و به منظور تکریم همکاران ایثارگر شاغل در دانشگاه تهران، دکتر رحمت‌اله اللهیاری، مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸ با حضور در دانشکده حقوق و و علوم سیاسی از مهرناز الله بخش، کارشناس مسئول کتب مرجع دانشکده حقوق و علوم سیاسی و همسر معزز پاسدار شهید ناصر جلیلوند و اکرم کوهی پیکانی، کارشناس فرایند دانش‌‌آموختگی دانشکده و همسر معزز ستوان شهید رستم فاتحی، تجلیل و قدردانی کرد.
در این مراسم که دکتر قریشی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده و تعدادی از مسئولان اداره کل امور شاهد و ایثارگر و دانشکده نیز حضور داشتند، همسران معزز شهدا به بیان خاطراتی از دوران زندگی با همسران شهید خود و هم‌چنین دوران اشتغال در دانشگاه پرداختند. در پایان این مراسم به رسم یاد بود لوح تقدیر و هدیه‌ای از سوی اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر و دانشکده حقوق و علوم سیاسی به آنان اهدا شد.
ستوان شهید رستم فاتحی، در شهریور ماه ۱۳۴۲ دیده به جهان گشود و با اخذ مدرک دیپلم وارد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران شد و پس از سال‌ها خدمت صادقانه در ارتش و مجاهدت در مناطق جنگی، در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۶ در منطقه سومار به همرزمان شهیدش پیوست.
پاسدار شهید ناصر جلیلوند، در آبان ماه ۱۳۳۹ دیده به جهان گشود و پس از اخذ مدرک فوق دیپلم به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران درآمد. این شهید بزرگوار نیز پس از بارها مجروحیت، سرانجام در دی ماه ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه به درجه پرفیض شهادت نائل شد.


( ۵ )

نظر شما :