همزمان با برگزاری هفته پژوهش؛

نخستین جشنواره ملی نشر دانشگاهی و هفتمین نمایشگاه تخصصی کتب دانشگاهی برگزار می‌شود

۲۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۱ کد : ۱۰۲۵۰ اخبار اخبار فرهنگی-دینی اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۵۲۳
همزمان با برگزاری هفته پژوهش، نخستین جشنواره ملی نشر دانشگاهی و هفتمین نمایشگاه تخصصی کتب دانشگاهی، ۲۶ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸ برگزار می‌‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل خدمات پژوهشی و انتشارات، در این نمایشگاه، ناشران فعال کتاب دانشگاهی اعم از دولتی و خصوصی شرکت دارند و آخرین منشورات خود را به کتابخانه‌های تخصصی و دانشجویان، استادان و پژوهشگران کشور عرضه خواهند کرد.
هدف اصلی این نمایشگاه تجهیز کتابخانه‌های تخصصی و دانشگاهی در سراسر کشور است و متخصصان، دانشگاهیان و به‌ویژه استادان و دانشجویان می‌توانند با حضور در نمایشگاه، ضمن آشنایی با آخرین منشورات علمی از یارانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خرید کتاب علاوه بر تخفیفات ویژه ناشران استفاده کنند.
همزمان با این نمایشگاه، نخستین همایش ملی آینده‌نگری در نشر دانشگاهی نیز برگزار خواهد شد، این همایش چهارشنبه ۲۷ آذر در سالن کنفرانس شماره یک در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.
نخستین جشنواره ملی نشر دانشگاهی با همکاری و مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، انتشارات دانشگاه تهران، مرکز نشر دانشگاهی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و هم‌چنین پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد.


( ۴ )

نظر شما :