دیدار رئیس واحد برنامه‌ریزی در اداره کل برنامه‌ریزی و توسعه وزارت آموزش عالی سلطنت عمان با معاون بین‌الملل دانشگاه تهران

۱۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۹ کد : ۱۰۲۰۷ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۲۷
رئیس واحد برنامه‌ریزی در اداره کل برنامه‌ریزی و توسعه وزارت آموزش عالی سلطنت عمان با معاون بین‌الملل دانشگاه تهران دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، دکتر ناصرالسلامی، رئیس واحد برنامه‌ریزی در اداره کل برنامه‌ریزی و توسعه وزارت آموزش عالی سلطنت عمان، ۱۳ آذر ۱۳۹۸ با دکتر محمدباقر قهرمانی، معاون بین‌الملل دانشگاه دیدار کرد.
در این دیدار طرفین درباره اعتبارسنجی مدارک تحصیلی، تبادل استاد و دانشجو، برگزاری جشنواره‌ها و کارگاه‌ها و سمینارهای مشترک و بازآموزی زبان عربی و فارسی تبادل‌نظر کردند.
هم‌چنین رئیس واحد برنامه‌ریزی در اداره کل برنامه‌ریزی و توسعه وزارت آموزش عالی سلطنت عمان، از آزمایشگاه‌های تخصصی پردیس دانشکده‌های فنی بازدید و با رئیس این دانشکده دیدار و گفت‌وگو کرد.
دانشگاه تهران با دانشگاه سلطان قابوس و دانشگاه نزوی همکاری علمی دارد و با توجه به سطح خوب روابط بین دو کشور، انتظار می‌رود این همکاری‌ها به سایر دانشگاه‌ها و مراکز علمی عمان نیز توسعه یابد.


نظر شما :