جایزه علامه طباطبایی به سه استاد پیشکسوت دانشگاه تهران اعطا شد

۱۱ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۴ کد : ۱۰۱۷۱ اخبار اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۱۳۳۰
جایزه علامه طباطبایی به دکتر عباسعلی زالی، دکتر ایرج نوروزیان و دکتر محمدحسین حلیمی استادان پیشکسوت دانشگاه تهران اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در آئین تقدیر از برگزیدگان پنجمین دوره جایزه علامه طباطبایی و نخستین دوره اعطای جایزه برگزیدگان آئین‌نامه‌های ادبی و قرآنی که به همت بنیاد ملی نخبگان و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها و جمعی از استادان برجسته دانشگاه‌ها برگزار شد، دکتر عباسعلی زالی، استاد پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، دکتر ایرج نوروزیان، استاد دانشکده دامپزشکی و دکتر محمد حسین حلیمی، استاد پردیس هنرهای زیبا موفق به دریافت این جایزه شدند.
این جایزه به استادان ممتاز و پژوهشگران برجسته کشور اعطا می‌شود و در این دوره از ۱۸ استاد برجسته کشور به عنوان برگزیده جایزه علامه طباطبایی، دو استاد برجسته ادبی به عنوان برگزیده آئین‌نامه ادبی و یک استاد برجسته به عنوان برگزیده آئین‌نامه قرآنی با اهدا لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد. هم چنین هشت استاد عضو پیوسته و عضو وابسته و همکار مدعو فرهنگستان علوم نیز به عنوان برگزیدگان این دوره معرفی و تجلیل شدند.


( ۱۲ )

نظر شما :