انتصاب مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران، به‌عنوان رئیس هیأت استان تهران فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۶ کد : ۱۰۰۶۳ اخبار اخبار ورزشی
تعداد بازدید:۱۷۵۷
علی حبیب‌الهی، مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران، به‌عنوان رئیس هیأت استان تهران فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل تربیت بدنی، در انتخابات ریاست هیأت استان تهران فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی که ۲۷ آبان ۱۳۹۸ برگزار شد، علی حبیب‌اللهی، مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران با کسب اکثریت آرای اعضای مجمع به مدت چهار سال دیگر، به‌عنوان رئیس هیأت استان تهران این فدراسیون انتخاب شد.
در مجمع انتخاباتی این هیأت که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، دکتر محمدحسین علیزاده، نایب رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی طی سخنانی از تلاش‌های مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران، در دوران تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر کرد.
وی هم‌چنین برگزاری این مجمع را نقطه آغازی بر توسعه روابط و همکاری‌های مشترک جامعه ورزش دانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برشمرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، نیز با اظهار خرسندی از حضور در بین مدیران و مدرسان ورزش دانشگاهی، از گسترش روابط و هم‌افزایی طرفین درحوزه ورزش استقبال کرد.
وی با ابراز رضایت و تحسین جو اخلاقی و صمیمیت در بین کاندیداهای این مجمع، حضور جامعه ورزش دانشگاهی در کلیه عرصه‌های ورزشی را باعث رشد و توسعه بیش از پیش ورزش در کلیه زمینه‌ها توصیف کرد.
پس از سخنان رئیس و نایب رئیس مجمع، کاندیداهای انتخابات به بیان برنامه‌های خود پرداختند و دکتر عابدینی، کاندیدای معرفی شده از سوی دانشگاه پیام نور، ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد حبیب‌اللهی، به نفع وی از انتخابات انصراف داد.
در نهایت رأی‌گیری بین دکتر قاسم علی‌پور، کاندیدای دانشگاه آزاد اسلامی و علی حبیب‌اللهی کاندیدای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد که پس از شمارش آرا علی حبیب‌اللهی، مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران، با کسب ۱۰ رأی از ۱۳ راًی، مجدد به‌عنوان رئیس هیأت استان تهران فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی انتخاب شد.


( ۷ )

نظر شما :