با حضور شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی؛

نمایشگاه کار در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۵ کد : ۱۰۰۶۲ اخبار اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۱۵۹۹
نمایشگاه کار با حضور پنجاه شرکت معتبر داخلی و خارجی، ۲۸و ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
نمایشگاه کار در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده مدیریت، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، ۲۸ آبان ۱۳۹۸ و با حضور معاون وزیر کار در امور اشتغال، رئیس دانشگاه تهران و مسئولان دانشکده مدیریت، برگزار شد.
دکتر نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، در این مراسم بر ضرورت توجه به امر اشتغال در بین جوانان تأکید کرد. هم‌چنین معاون وزیر کار در امور اشتغال، نیز از اهمیت توجه به امر بومی‌سازی در عرصه‌های مختلف صنعت و چگونگی تشکیل کسب و کارهای جدید توضیحاتی را ارائه داد.
دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، به‌عنوان معتبرترین مرکز علمی کشور در حوزه کسب و کار نمایشگاه کار را با حضور حدود پنجاه شرکت معتبر داخلی و خارجی برگزار کرد. در این رویداد بیش از چهار هزار دانشجو و فارغ‌التحصیل رزومه خود را در سایت کاریابی نمایشگاه بارگذاری کرده که بر اساس آن بیش از ۶۵۰ فرصت شغلی در اختیار کارجویان قرار خواهد گرفت.

جذب و استخدام نیروی انسانی از مهمترین مسائل شرکت‌ها و سازمان‌ها به شمار می‌آید و در حال حاضر بررسی‌ها نشان می‌دهد، مؤثرترین شکل از فرآیند استخدام در سازمان‌های معتبر دنیا برگزاری جشنواره‌ها و نمایشگاه کار در دانشگاه‌ها است. نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمان‌ها با موقعیت‌های شغلی خود حاضر شده و فرصت می‌یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام کنند.

مراسم اختتامیه این نمایشگاه روز ۲۹ آبان با حضور جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران، اعضای هیأت رئیسه دانشکده مدیریت، مدیران عامل و نمایندگان شرکت‌های حاضر برگزار شد.
در این مراسم دکتر امین، دبیر علمی نمایشگاه، گزارشی از آمار حضور کارجویان و روند برگزاری و دستاوردهای نمایشگاه امسال و وضعیت ارزیابی برند کارفرمایی سازمان‌ها ارائه داد و از پنج کارفرمای برتر از منظر کارجویان شامل شرکت‌های نستله، یونیلیور، رفاه، تجارت الکترونیک شرق و اسنپ تقدیر به عمل آمد.
در پایان اعلام شد که این نمایشگاه به صورت سالانه برگزار خواهد شد و دبیرخانه دائمی و سایت کاریابی نمایشگاه فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.


( ۱۴ )

نظر شما :