طرح «اشتغال در شرکت» در دانشگاه تهران اجرایی شد

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۰ کد : ۱۰۰۵۹ اخبار اخبار علمی-فناوری
تعداد بازدید:۱۴۲۷
طرح «اشتغال در شرکت» از ۲۸ آبان ۱۳۹۸ در نمایشگاه کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، طرح جیکو (JiCo) که مخفف Job in Company و به معنای «اشتغال در شرکت» است، در نمایشگاه کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران وارد فاز اجرایی شد. در حقیقت این طرح مسیری برای معرفی دانشجویان دانشگاه تهران به شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری در جهت رفع نیاز و تأمین نیروی کاردانشی قابل دسترس با بهره‌وری بالا برای شرکت‌ها و ایجاد زمینه اشتغال دانشجویان دانشگاه تهران و کسب تجربه کاری متعهدانه در محیط کار واقعی و در نتیجه تربیت نیروی متخصص است.
دانشگاه تهران، در مسیر تحول به دانشگاه کارآفرین با حضور تعداد بالایی از دانشجویان برتر کشور، یکی از پایگاه‌های تربیت نیروی انسانی نخبه، مزین به دانش‌روز، کارآزموده و کارآفرین است. دانشجویان از مهمترین اعضای شبکه فناوری دانشگاه تهران محسوب می‌شوند و شبکه فناوری یکی از مزایای رقابتی دانشگاه تهران است و برای رسیدن به این هدف پارک علم و فناوری در ارائه خدمات با ارزش افزوده بالا نقش بسزایی دارد.
هم‌چنین برای معرفی دانشگاه تهران، به‌عنوان دانشگاه کارآفرین، حمایت از شرکت‌های فناور عضو پارک و زمینه‌سازی ایجاد اشتغال برای دانشجویان دانشگاه تهران از وظایف اصلی پارک علم و فناوری است که برای دستیابی به این منظور این پارک اقدام به ایجاد بستری برای عرضه توانمندی‌های دانشجویان و پاسخگویی به تقاضای نیروی انسانی دانشی شرکت‌ها کرده است.
علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌‌توانند به آدرس http://utstpark.ir/jico98 مراجعه کنند.

 


( ۴ )

نظر شما :