دیدار مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک با معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۹ کد : ۷۹۴۵ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۵۹
مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک با معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان دیدار کردند.
دیدار مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک با معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، دیدار مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک با معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور، چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸، در سالن رازی سازمان امور دانشجویان برگزار شد.
در این دیدار، مهندس پرهیزکار، معاون پشتیبانی سازمان امور دانشجویان و مهندس محمدی، سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان و مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک و مسئولان دبیرخانه شورای مدیران کل منطقه یک حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار، دکتر صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان ضمن تبریک آغاز سال جدید و ابراز همدردی با هموطنان سیل‌زده و تاکید بر تلاش همگانی جهت رفع نیازمندی‌های این عزیزان و کمک به سیل‌زدگان، خدمت به دانشجویان شاهد و ایثارگر را از اولویت‌های سازمان بر شمرد.
وی ضمن تاکید بر تلاش هر چه بیشتر در جهت ارتقای تحصیلی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر، تربیت نیروهای دلسوز و رنج‌کشیده و معتقد به نظام جمهوری اسلامی را ضامن ارائه خدمات مطلوب‌تر به ملت سر افراز ایران دانست.
رئیس سازمان امور دانشجویان، حفظ و ارتقای ساختار ادارات امور دانشجویان شاهد و ایثارگر را برای تداوم خدمات لازم به این قشر فرهیخته، ضروری دانسته و تاکید کرد: «در شرایط کنونی باید هماهنگی‌های لازم و سریع جهت ارائه خدمات به عزیزان شاهد و ایثارگر با سهولت هر چه تمام‌تر انجام گیرد».
وی خطاب به مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها، عنوان کرد: «برنامه‌ریزی‌های لازم جهت هدایت تحصیلی و توانمند‌سازی علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در اولویت سال جاری قرار گیرد و سازمان امور دانشجویان حمایت‌های لازم را در این خصوص در دستور کار خود دارد‌».
پیش از سخنان دکتر صدیقی، دکتر رحمت‌اله اللهیاری، مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و دبیر شورای مدیران کل منطقه یک، ضمن تبریک آغاز سال ۱۳۹۸ و آرزوی توفیق روز افزون ملت ایران در رسیدن به اهداف بلند و انسان‌ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی از حضور مدیران در جلسه قدر‌دانی کرد.
دکتر اللهیاری با گرامی‌داشت یاد و خاطره رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهیدان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس‌، ادامه راه شهیدان و پیگیری آرمان‌های آن‌ها را مورد تاکید قرار داده و ارائه خدمات مطلوب و با برنامه در راستای ارتقای علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر را از اولویت‌های دانشگاه‌ها دانست و از حمایت‌های مطلوب رئیس سازمان، معاون پشتیبانی و سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر از ادارات امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه‌های منطقه یک قدردانی کرد.
در ادامه دیدار، مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه به بیان نقطه نظرات و محدودیت‌های موجود در ارائه خدمات به دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر پرداختند و مقرر شد راه‌کار‌های لازم جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر طی جلسات آتی اندیشیده و پیگیری‌های لازم انجام گیرد.


( ۱ )

نظر شما :