فراخوان نخستین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی اسپانیا با مشارکت دانشگاه تهران

۰۶ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۳ کد : ۶۷۹۷ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۳۶۲
دانشگاه IE مادرید با مشارکت دانشگاه تهران نخستین جشنواره بین‌المللی IESFF را برگزار می‌کند.

جشنواره دانشجویی IESFF با تمرکز بر مهارت داستان‌گویی و با رویکرد ویژگی‌های فردی و تجربیات شخصی فیلم‌سازان و با هدف اتصال تجربیات انسان‌های متفاوت به یکدیگر برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف ایجاد ارتباطی برای داستان‌گویی در سراسر جهان، اتصال دنیای کسب و کار و هنر و کشف و معرفی استعدادهای جوان در سه بخش فیلم کوتاه با موضوع آزاد، فیلم کوتاه موضوعی و همچنین فیلم کوتاه اسپانیایی زبان آثار هنرمندان دانشجو را از سراسر جهان دریافت خواهد کرد.

رویکرد بخش موضوعی در فراخوان این جشنواره با عنوان «داستان من، دنیای من» ذکر شده و همچنین در بخش ویژه‌ای علاوه بر سه بخش اصلی، کلیپ‌های تبلیغات یک دقیقه‌ای نیز دریافت خواهد کرد.

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به نخستین جشنواره IESFF اسپانیا ۱۰ آذر ۱۳۹۷ بوده و بهمن ۱۳۹۷ به عنوان زمان برگزاری جشنواره در این فراخوان آمده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به بخش ثبت‌نام در آدرس filmfreeway.com/iesff مراجعه کرده و نسبت به ارسال اثر خود اقدام کنند.
همچنین متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین این جشنواره به وب‌سایت http://demo.zarbinco.com/iesff/ مراجعه کنند.

گفتنی است، نخستین جشنواره بین‌المللی IESFF در بهمن ۱۳۹۷ با مشارکت دانشگاه IE اسپانیا و معاونت فرهنگی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

 


( ۱ )

نظر شما :