قهرمانان شنا در هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران

۲۷ آبان ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۲ کد : ۶۷۱۵ اخبار اخبار ورزشی
تعداد بازدید:۳۰۴۰
قهرمانان شنای هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، مسابقات شنای دختران و پسران، دوشنبه و سه‌شنبه ۲۱ و ۲۲ آبان، در استخر دانشکده تربیت‌بدنی دانشگاه تهران برگزار شد و قهرمان این رشته ورزشی مشخص شدند.
نتایج مسابقات شنای انفرادی پسران در ماده ۵۰ متر آزاد، محمد بیداریان از دانشکده تربیت‌بدنی، میلاد حیدری از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، محمد ندیمی از پردیس البرز و اسدالله عباس‌زاده از پردیس دانشکده‌های فنی به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند.
در ماده ۵۰ متر کرال پشت، امیرحسین رهبر جدی از دانشکده تربیت‌بدنی، مهرزاد صحبتی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، پوریا آرین‌فر از دانشکده مدیریت و محمد صدرا رجبی از پردیس دانشکده‌های فنی به ترتیب اول تا چهارم شدند.
در ماده ۵۰ متر قورباغه، سیاوش اسمعیلی از پردیس هنرهای زیبا، هیراد مؤمن هروی از پردیس دانشکده‌های فنی، حامد صلاح‌ور از پردیس علوم و علیرضا عبدالهی از پردیس البرز به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا چهارم شدند.
در ماده ۵۰ متر پروانه، خشایار حسینیان نائینی از پردیس ابوریحان، رضا ضیغمی‌فرد از پردیس البرز، محمد نوید عباسیان از پردیس هنرهای زیبا و میلاد ایزانلو از دانشکده علوم و فنون نوین به ترتیب اول تا چهارم شدند.
در ماده ۱۰۰ متر آزاد، فرشاد دادفر از پردیس البرز، حسین زهتاب مینوئی از پردیس کیش، آریا پایدار از پردیس دانشکده‌های فنی و محمد طالب‌زاده از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند.
در ماده ۱۰۰ متر قورباغه، امیرحسین حیدری از دانشکده تربیت‌بدنی، مهدی رضوانی از دانشکده مدیریت، سیدامیر علوی‌مهر از پردیس دانشکده‌های فنی و محمدرضا کریمی از پردیس هنرهای زیبا به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا چهارم شدند.
همچنین، نتایج مسابقات شنای انفرادی دختران در ماده ۵۰ متر آزاد، خاطره دخیلی از پردیس دانشکده‌های فنی، صبا حسینی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، یاسمن افشار از پردیس کیش و نیلوفر صلح‌جو از دانشکده مدیریت به ترتیب اول تا چهارم شدند.
در ماده ۵۰ متر پروانه، هدیه کاظمی از دانشکده تربیت بدنی و مائده یاری از پردیس البرز به ترتیب اول و دوم شدند.
در ماده ۵۰ متر کرال پشت، آزاده مهاجرمیلانی از پردیس هنرهای زیبا، فائزه‌سادات مرتضوی از پردیس دانشکده‌های فنی، مهدیه ملک‌نیا از پردیس فارابی و فاطمه تابعی از دانشکده مدیریت به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا چهارم شدند.
در ماده ۵۰ متر قورباغه، حانیه وکیلی از پردیس علوم، سحر سلطانیه از پردیس دانشکده‌های فنی، طهورا جوان از دانشکده حقوق و علوم سیاسی و فاطمه احمدی از پردیس فارابی به ترتیب اول تا چهارم شدند.
در ماده ۱۰۰ متر آزاد، نگار حسین‌رحیمی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، مریم محمدی از پردیس دانشکده‌های فنی، نونا علیایی از پردیس کیش و سارا سرسنگی از دانشکده مدیریت به ترتیب اول تا چهارم شدند.
در ماده ۱۰۰ متر قورباغه، مونا ابراهیمی از دانشکده تربیت بدنی، شیما کرمی از پردیس کیش، مهتاب پروانیان از دانشکده جغرافیا و مریم دولت آبادیان از پردیس دانشکده‌های فنی به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا چهارم شدند.
گفتنی است، هفدهمین جشنواره ورزشی درون‌دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران در رشته‌های باقی مانده تا ۵ دی به کار خود ادامه خواهد داد.


( ۷ )

نظر شما :