جشنواره علمی دانشجویی روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۲۶ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۶ کد : ۶۷۱۳ اخبار اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۲۷۰۲
جشنواره علمی دانشجویی روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه، توسط انجمن‌های علمی دانشجویی ۲۷ آبان ۱۳۹۷، در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران آغاز به کار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، جشنواره علمی دانشجویی روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه با هدف ترویج علم و فناوری، تقویت ارتباط دانشگاه و جامعه، ترویج فعالیت‌های بین‌‌رشته‌ای در بخش‌های نمایشگاه دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی، برگزاری نشست‌های علمی-ترویجی، نمایشگاه علم در قاب هنر برگزار می‌شود.
در اختتامیه این جشنواره، به سه غرفه برتر نمایشگاه انجمن‌های علمی دانشجویی از نظر آشنایی عموم مردم و دانشگاهیان با نقش علم در زندگی جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد. همچنین در اختتامیه این جشنواره به افراد برتر بخش UT_TED و آثار برتر بخش علم در قاب هنر جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
همچنین، یکشنبه ۲۷ آبان از ساعت ۱۵ تا ۱۷ نشست نگاهی فلسفی به رابطه علم و عموم مردم (علم و شبه‌علم) با حضور دکتر امیرمحمد گمینی و دکتر حسین شیخ رضایی برگزار می‌شود.
در روز دوم جشنواره، دوشنبه ۲۸ آبان از ساعت ۱۵ تا ۱۷ نشست چالش‌های ترویج علم با حضور دکتر اکرم قدیمی و دکتر عرفان خسروی برگزار خواهد شد.
شرکت در این برنامه‌ها برای عموم آزاد است.
گفتنی است، اختتامیه جشنواره علمی دانشجویی روز جهانی علم، سه شنبه ۲۹ آبان، ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

اخبار مرتبط:

جشنواره علمی دانشجویی روز جهانی علم در دانشگاه تهران آغاز به‌کار کرد‌‌‌‌

بررسی چالش‌های ترویج علم در ایران در دومین روز جشنواره علمی دانشجویی روز علم در دانشگاه تهران‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌برگزیدگان جشنواره علمی دانشجویی روز جهانی علم در دانشگاه تهران معرفی شدند‌‌‌‌‌‌‌


 


نظر شما :