پیام قدردانی رئیس دانشگاه تهران از ورزشکاران قهرمان دانشگاه در چهاردهمین المپیاد فرهنگی-ورزشی دانشجویان کشور

۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۹ کد : ۶۰۹۳ اخبار اخبار برگزیده اخبار ورزشی
تعداد بازدید:۴۴۳۳
دکتر محمود نیلی احمدآبادی طی پیامی از ورزشکاران قهرمان دانشگاه تهران در چهاردهمین المپیاد فرهنگی-ورزشی دانشجویان کشور قدردانی کرد. متن پیام رئیس دانشگاه تهران به این شرح است:

قهرمانی دانشجویان پسر و دختر دانشگاه تهران در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور، رخداد مبارکی بود، که موجبات مسرت دانشجویان، اعضای هیأت علمی، کارکنان و مدیران دانشگاه را فراهم کرد.

اینجانب به سهم خود از کلیه دانشجویان قهرمان دانشگاه، که با توان بالا، همت عالی و تعهد مثال‌زدنی زمینه‌ساز خلق این افتخار بزرگ شده، و هم در میدان مسابقات و هم در عرصه اخلاق، نمایندگان شایسته‌ای برای این دانشگاه بزرگ و غرورآفرین بودند، سپاسگزار است.

هم‌چنین شایسته است از زحمات مربیان کادر فنی، تیم پزشکی، مسئولان اجرایی و معاونت فرهنگی و همکاران ایشان و اداره کل تربیت بدنی دانشگاه و نیز مدیران دانشگاه شیراز که میزبان شایسته و درخور تحسین این مسابقات بودند، قدردانی نماید.

امیدوار است در سایه لطف الهی و کوشش ورزشکاران و دست‌اندرکاران امر ورزش در دانشگاه، در آینده نیز شاهد توفیقات بیشتر قهرمانان دانشگاه تهران باشیم.

محمود نیلی احمدآبادی
رئیس دانشگاه تهران


( ۵ )

نظر شما :