ارائه خدمات سلامت به دانشگاهیان همزمان با فرارسیدن هفته سلامت

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۴ کد : ۵۵۰۴ اخبار اخبار سلامت و بهداشت
تعداد بازدید:۴۸۳۵
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه همزمان با فرارسیدن هفته سلامت سال ۹۷، با شعار «پوشش همگانی سلامت، برای همه، در همه جا» هفته اول اردیبهشت‌ماه به دانشگاهیان خدمات سلامت ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت دانشجویی، مرکز بهداشت و درمان دانشگاه با همکاری اداره کل امور دانشجویی، مرکز مشاوره و اداره کل تربیت بدنی دانشگاه، با برپایی ایستگاه سلامت ثابت در پردیس مرکزی و پایگاه سیار سلامت به مدت چهار روز، از ۲ تا ۵ اردیبهشت، به دانشگاهیان خدمات ارائه می‌دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام اولیه و همراه داشتن دفترچه بیمه و شرایط لازم برای آزمایش با حضور در محل پایگاه سیار بر اساس زمان مقرر در جدول ارائه شده خدمات دریافت نمایند.

همه ساله، همزمان با روز جهانی بهداشت، مرکز بهداشت و درمان دانشگاه به منظور ارتقا سلامت دانشگاهیان و بهبود شاخص‌های بهداشت و سلامت در دانشگاه، ایستگاه‌های سلامت را در دانشگاه مستقر می‌کند و به دانشگاهیان خدمات سلامت ارائه می‌دهد.

پوشش همگانی سلامت: برای همه، در همه جا

جدول زمان‌بندی استقرار ایستگاه‌های سیار سلامت


( ۹ )

نظر شما :

محمدحنیف نظری ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۲۱:۲۸
باسلام و وقت بخیر. 1-ارایه خدمات سلامت برای ورودی خاص می باشد یاهمه ؟ 2-آیا برای کسانی که دفترچه سلامت ندارد ومثل من تاریخش گذشته نیز خذمات انجام میشود؟ باتشکر.