تداوم برگزاری جلسات تشریح معیارها و نحوه اقدام برای تهیه برنامه در واحدهای دانشگاه تهران

۰۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۱ کد : ۴۴۱۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۶۱
برگزاری جلسات تشریح معیارها و نحوه اقدام برای تهیه برنامه در واحدهای دانشگاه تهران از سوی اداره کل برنامه، بودجه و تحول سازمانی ادامه می یابد.

دکتر احسان چیت‌ساز، مدیرکل برنامه، بودجه و تحول سازمانی دانشگاه تهران، با اعلام این خبر گفت: پس از تدوین راهبردها، اهداف کلی، سیاست‌ها و خط‌مشی تدوین برنامه واحدهای دانشگاه، برای استقرار این راهبردها در سازمان، شکل‌گیری الگویی از ارزش‌های مشترک، اعتقادها‌، عادت‌ها و هنجارهای همسان در کل سازمان ضروری است. بدین منظور و برای جاری‌سازی راهبردهای برنامه سوم دانشگاه تهران و دستیابی به عملکرد مطلوب، اداره‌کل برنامه، بودجه و تحول سازمانی، اقدام به برگزاری جلساتی با عنوان «اقدامات خلاقانه برای میثاق مشترک» با هدف کلی معرفی برنامه، معیارهای کلیدی عملکرد و تهیه و تدوین برنامه اقدام واحدها نموده است.

این جلسات که تاکنون با حضور اعضای شورای پردیس دانشکده‌های فنی، پردیس علوم و دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، تربیت بدنی و علوم اجتماعی تشکیل شده است، ضمن مرور برنامه سوم و اولویت‌های راهبردی آن، واحدها را در تهیه برنامه اقدام، نحوه تخصیص منابع و اولویت‌بندی برنامه‌های اقدام یاری می‌نماید تا برنامه‌های واحدهای دانشگاه، پس از یکپارچه‌سازی در دستورکار شورای برنامه‌ریزی دانشگاه قرار گیرد.

مدیر کل برنامه، بودجه و تحول سازمانی دانشگاه، با تاکید بر اینکه برنامه اقدام کلیه واحدهای دانشگاه بر مبنای برنامه سوم دانشگاه، می بایست حداکثر تا دهم مرداد به معاونت برنامه‌ریزی دانشگاه ارسال شود، اعلام کرد: استفاده از منابع برنامه سوم دانشگاه برای تحقق اهداف واحدها، منوط به ارائه برنامه اقدام است و این برنامه، مبنای ارزیابی عملکرد مدیریتی واحدهای دانشگاه نیز خواهد بود.


( ۲ )

نظر شما :