فراخوان بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی صادر شد

تعداد بازدید:۹۲۱
بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی توسط مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران در سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، تمامی دانشگاه‌ها، مؤسسات پژوهشی و ناشران دانشگاهی می‌توانند در رویداد ملی بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی شرکت کنند.

شرایط ارسال کتاب به بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی به این ترتیب است که چاپ نخست کتاب در سال ۱۴۰۱ باشد و حداقل یکی از مؤلفان / مترجمان کتاب عضو هیأت علمی یکی از دانشگاه‌های کشور باشند.

شرکت‌کنندگان لازم است دو نسخه از کتاب را به همراه فهرست سوابق علمی و پژوهشی پدیدآورندگان ارسال نموده و متن اصلی کتاب‌های ترجمه‌ای در قالب CD ارسال شود.

در این دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی، کتاب‌هایی که اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها به زبان‌های خارجی تألیف کرده‌اند و کتاب‌هایی که به زبان فارسی توسط ناشران خارجی چاپ و منتشر شده‌اند، در بخش بین‌الملل بررسی خواهند شد.

همچنین در بخش ویژه جشنواره، کتاب‌هایی که در حوزه تولید، حمایت از تولید، اقتصاد و تولید دانش‌بنیان تألیف شده باشند بررسی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

بر اساس تقویم جشنواره، آخرین فرصت ارسال کتاب پایان تیر ماه ۱۴۰۲ تعیین شده و مراسم پایانی و قدردانی از مؤلفان و مترجمان برتر در آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: جشنواره کتاب سال دانشگاهی دانشگاه تهران


( ۱ )

نظر شما :