۸ بهمن؛ برگزاری ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در محل باشگاه دانشجویان

۰۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۷ کد : ۳۲۴۸۵ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۱۰۱۲
مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام کرد که هفتمین ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در روز شنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.
۸ بهمن؛ برگزاری ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در محل باشگاه دانشجویان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، هفتمین ملاقات عمومی و صمیمانه ریاست دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه با ذی‌نفعان در روز شنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.

اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان ارجمند، دانشجویان گرامی دانشگاه و سایر ذی‌نفعانی که علاقمند به طرح مسائل و ارائه پیشنهادات در ملاقات حضوری با ریاست و معاونان دانشگاه هستند، می‌توانند از روز شنبه اول بهمن ماه تا روز چهارشنبه ۵ بهمن ماه از طریق سامانه http://sd.ut.ac.ir (درگاه میز خدمت الکترونیک) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

لازم است ثبت‌نام‌کنندگان در روزهای چهارشنبه ۵ بهمن و پنج‌شنبه ۶ بهمن ماه جهت اطلاع از وضعیت درخواست خود، به سامانه ثبت‌نام مراجعه نمایند. همچنین متقاضیان شرکت در ملاقات عمومی، مدارک و مستندات لازم را در روز نشست به همراه داشته باشند و ۲ روز پس از برگزاری نشست، مدارک خود را از طریق دبیرخانه مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی بازپس گیرند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، کلیه ذی‌نفعان داخل و خارج دانشگاه تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه یادشده فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

یادآوری می‌شود ثبت‌نام حضوری پیش‌بینی نشده است و صرفاً متقاضیانی که درخواست خود را از طریق سامانه اعلام‌شده ثبت می‌کنند موفق به حضور در نشست ملاقات عمومی می‌شوند.

کلید واژه ها: ملاقات عمومی دانشگاه تهران


( ۶ )

نظر شما :