معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران خبر داد:

تقدیر از ۴۷ محقق برتر در سی‌ویکمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران

۱۴ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۴ کد : ۳۱۷۲۷ اخبار اخبار پژوهشی خبر
تعداد بازدید:۳۷۱۰
نشست خبری دکتر مهدی فکور ثقیه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در آستانه فرا رسیدن هفته ملی پژوهش و فناوری و برگزاری سی‌ویکمین جشنواره پژوهش دانشگاه تهران، صبح امروز دوشنبه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۱ در محل تالار شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه تهران برگزار شد. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در این نشست اعلام کرد که همزمان با سی‌ویکمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران از ۴۷ محقق برتر تقدیر می‌شود.
تقدیر از ۴۷ محقق برتر در سی‌ویکمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر مهدی فکور ثقیه، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران امروز دوشنبه ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۱ در نشست خبری، گفت: ۴۷ محقق برتر در روز برگزاری جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران معرفی و تقدیر می‌شوند.

دکتر فکور با بیان اینکه دانشگاه تهران سالانه برای ارائه اخبار پژوهش و فناوری و اتفاقاتی که ظرف یک سال در دانشگاه تهران در حوزه دستاوردهای پژوهش و فناوری افتاده است، جشنواره پژوهش و فناوری را برگزار می‌کند، اظهار داشت: سی‌ویکمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در روز ۲۱ آذر ماه ۱۴۰۱ با حضور پژوهشگران برتر دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این جشواره در بخش استادان پیشکسوت نمونه از ۴ استاد؛ ۷ پژوهشگر برجسته از ۷ کمیسیون دانشگاه؛ ۱۰ پژوهشگر نمونه؛ ۷ پژوهشگر جوان نمونه از میان استادان جوان و ۶ رساله نمونه؛ ۴ پایان‌نامه نمونه و یک کارشناس پژوهش اجرایی تقدیر خواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در ادامه اظهار داشت: در نشست‌هایی که با دانشگاه علوم پزشکی تهران داشتیم دو پژوهشگر از این دانشگاه؛ یک آزمایشگاه نمونه، یک کتابخانه نمونه و دو مؤسسه پژوهشی نمونه را تقدیر خواهیم کرد.

دکتر فکور افزود: با توجه به اهمیت بحث پژوهش و ارتباط آن با فناوری، امسال از دو کارفرمای برتر نیز تقدیر خواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران در رویدادهایی نظیر نمایشگاه‌ها و نشست‌هایی که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد کرد، حضور فعال داشته و دستاوردهای دانشگاه را به نمایش خواهد گذاشت.

کلید واژه ها: نشست خبری جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران


( ۳ )

نظر شما :