ششمین جشنواره انتخاب کارمندان نمونه دانشگاه تهران فردا شنبه ۱۱ تیر ماه برگزار می‌شود / معرفی ۷۷ کارمند نمونه

۱۰ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۵ کد : ۲۹۱۵۲ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۱۲۳۲
مدیرکل منابع انسانی دانشگاه تهران از معرفی کارمندان نمونه دانشگاه تهران در آئینی با حضور رئیس دانشگاه و هیأت رئیسه دانشگاه تهران خبر داد‌.
ششمین جشنواره انتخاب کارمندان نمونه دانشگاه تهران فردا شنبه ۱۱ تیر ماه برگزار می‌شود / معرفی ۷۷ کارمند نمونه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، آقای حسینی هاشم‌زاده درباره بزرگترین رویداد کارمندان دانشگاه تهران که روز شنبه ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱، ساعت ۹:۳۰، در محل تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار می‌شود، گفت: در این رویداد ۷۷ نفر از کارمندان دانشگاه تهران از واحدهای ستادی، دانشکدگان‌، دانشکده‌ها، پردیس‌ها و مؤسسات و مراکز دانشگاه به عنوان کارمند نمونه معرفی و تقدیر می‌شوند.

مدیرکل منابع انسانی دانشگاه تهران اظهار داشت: به پاس قدردانی از تلاش‌های کارمندان دانشگاه؛ اصلاح شیوه‌نامه انتخاب کارمندان نمونه در دستور کار قرار گرفت و مهمترین ویژگی این شیوه‌نامه افزایش سهمیه واحدها برای انتخاب بیشتر همکاران نمونه است.

حسینی افزود: به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، در این مراسم هدایایی از سوی رئیس دانشگاه تهران به کارمندانی که در سال ۱۴۰۰ ازدواج نموده‌اند، تقدیم می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌های کارکنان، نگهداری از فرزندان خردسال آنها است، با تدبیر رئیس دانشگاه، جلب حمایت خیرین و پیگیری‌های معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع؛ مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان و خانواده و اداره کل رفاه دانشگاه، کلنگ احداث مهدکودک برای فرزندان اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه در روز شنبه به زمین زده می‌شود‌.

کلید واژه ها: کارمند نمونه دانشگاه تهران


( ۱۳ )

نظر شما :