در فراخوان مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران اعلام شد:

جزئیات بیست‌وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی / مهلت ارسال آثار تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۸ کد : ۲۷۸۱۱ اخبار اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها اخبار پژوهشی خبر
تعداد بازدید:۲۸۶۷
فراخوان بیست‌وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی توسط مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران منتشر شد.
جزئیات بیست‌وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی / مهلت ارسال آثار تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، بیست‌وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی با هدف بررسی کتاب‌های منتشرشده در حوزه نشر دانشگاهی و ترغیب نویسندگان و مترجمان به تولید آثار فاخر و منابع علمی مورد نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور توسط مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

عضو هیأت علمی‌بودن یکی از مؤلفان و مترجمان در یکی از دانشگاه‌های کشور، انجام چاپ اول کتاب در یکی از سال‌های ۱۳۹۸، ۱۳۹۹، ۱۴۰۰؛ ارسال فایل الکترونیکی متن اصلی کتاب‌های ترجمه‌ای، ارسال شرح حال علمی پدیدآورندگان علمی و ارسال دو نسخه از هر کتاب از جمله شرایط ارسال آثار به دبیرخانه بیست‌وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی است.

این جشنواره در گروه‌های تخصصی کشاورزی و محیط زیست، فنی و مهندسی، علوم اجتماعی و رفتاری، علوم انسانی، معماری و هنرهای زیبا، علوم پایه، پزشکی و دامپزشکی و بخش بین‌الملل (کتاب‌های غیرفارسی و کتاب‌های فارسی نویسندگان خارجی) برگزار می‌شود.

بخش ویژه این دوره از جشنواره کتاب سال دانشگاهی به کتاب‌هایی که در حوزه تولید، حمایت از تولید و تولید دانش‌بنیان تألیف شده باشند اختصاص پیدا کرده است.

بر اساس اعلام دبیرخانه بیست‌وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی، آخرین فرصت ارسال آثار تا پایان خرداد ۱۴۰۱ و آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان همزمان با هفته پژوهش و فناوری خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان شانزدهم، مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران ارسال و برای کسب اطللاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۸۸۰۰۱۰۸-۸۸۰۰۹۳۳۶ و ۸۸۰۱۲۰۷۶ تماس حاصل نمایند.

کلید واژه ها: مؤسسه انتشارات جشنواره کتاب سال دانشگاهی


( ۷ )

نظر شما :