با حضور وزیر جهاد کشاورزی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس دانشگاه؛

هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران در مصلی نمازجمعه دانشگاه برگزار می‌شود

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۵۷ کد : ۲۷۷۱۱ اخبار اخبار فرهنگی-دینی خبر امور خیریه و نیکوکاری
تعداد بازدید:۵۲۲
مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران از تجلیل ۲۷۰ نفر از خیرین، واقفین و حامیان دانشگاه تهران همزمان با هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران خبر داد.
هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران در مصلی نمازجمعه دانشگاه برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر ناصر غلامی، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران درباره جزئیات هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران که روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در مصلی نمازجمعه دانشگاه تهران برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره با هدف تکریم از خیرین و واقفین دانشگاه تهران، ترویج فرهنگ نیکوکاری برای حمایت از حوزه علم و فناوری و دانشگاه و توسعه مشارکت‌های مردمی برای حمایت از اهداف کیفی و کمی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
وی با اعلام اینکه همزمان با هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران، ۲۷۰ نفر از خیرین و حامیان دانشگاه تقدیر می‌شوند، اظهار کرد: تعداد حامیان و خیرین دانشگاه تهران در طول شش سال گذشته به بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ نفر رسیده است.
مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران به ترکیب سنی متنوع حامیان و خیرین دانشگاه تهران اشاره کرد و گفت: مسن‌ترین خیر دانشگاه تهران دارای ۸۴ سال سن و جوان‌ترین نیز جوانی ۲۰ ساله و دانشجوی دانشگاه تهران است.
دکتر غلامی، یکی از برکت‌هایی که در ساماندهی حمایت از دانشجویان مستعد وجود دارد را تکثیر روحیه حمایت‌های نیکوکارانه از علاقمندان به علم و دانش دانست و گفت: ۲۰۰ نفر از دانشجویانی که طی سال‌های گذشته در مقاطع مختلف تحصیلی با حمایت خیرین بورسیه شدند، اکنون پس از دانش‌آموختگی، مشغول به کار شده و با اختصاص بخشی از درآمدشان، به خیرین حامی دانشگاه تهران پیوسته‌اند.
وی در پاسخ به اینکه بنیاد حامیان دانشگاه تهران در حال حاضر بیشترین حوزه‌ای که به خیرین و حامیان دانشگاه جهت جلب حمایت معرفی می‌نماید، چه حوزه‌هایی است؛ اظهار کرد: یکی از حوزه‌های بسیار مهم که دانشگاه برای جلب حمایت به خیرین معرفی می‌کند، حمایت از بهسازی و ارتقای کیفیت خوابگاه‌های دانشجویی است.
مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران با اشاره به اینکه بخش بزرگی از حامیان دانشگاه تهران را اساتید، کارکنان، بازنشستگان، دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه تهران تشکیل می‌دهند، یادآور شد: همزمان با هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران به ۱۷ نفر از این نیکوکاران تندیس احسان، ۲۷ نفر لوح احسان، ۱۲۰ نفر نشان زرین و ۱۰۶ نفر نشان سیمین حامیان دانشگاه تهران تعلق می‌گیرد.
به گفته وی، دکتر سید جواد ساداتی‌نژاد، وزیر جهاد کشاورزی و عضو هیأت امنای بنیاد حامیان دانشگاه تهران، دکتر سید سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضو مجمع عمومی بنیاد حامیان دانشگاه و دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه و رئیس هیأت امنای بنیاد حامیان دانشگاه تهران در این جشنواره حضور دارند.

کلید واژه ها: بنیاد حامیان دانشگاه تهران جشنواره خیرین و واقفین


( ۱ )

نظر شما :