نشست شورای دانشگاه تهران آغاز شد

بررسی نظام جامع پژوهش و فناوری دانشگاه تهران توسط شورای دانشگاه

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۶ کد : ۲۷۷۰۵ اخبار خبر
تعداد بازدید:۴۰۶
نشست تبادل نظر روسای دانشکدگان، دانشکده‌ها، پردیس‌ها، مراکز و موسسات دانشگاه تهران درباره نظام جامع پژوهش و فناوری دانشگاه با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه تهران آغاز شد.
بررسی نظام جامع پژوهش و فناوری دانشگاه تهران توسط شورای دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر مهدی شهبازی رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران دقایقی پیش در آغاز نشست شورای دانشگاه تهران که با حضور معاونان دانشگاه و روسای دانشکدگان‌ها، دانشکده‌ها، پردیس‌ها، مراکز و موسسات وابسته به دانشگاه تهران در حال برگزاری است، گفت: تبادل نظر درباره نظام جامع پژوهش و فناوری دانشگاه و همچنین تبادل نظر درباره برنامه راهبردی دانشگاه در دستور کار این نشست است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، رئیس پارک علم و فناوری و رئیس سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری دانشگاه تهران در زمینه نظام جامع پژوهش و فناوری دانشگاه در نشست شورای دانشگاه توضیح می‌دهند.

رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران همچنین از برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره روابط عمومی واحدهای دانشگاه تهران در روز ۲۷ اردیبهشت ماه همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی خبر داد و گفت: روابط عمومی‌های برگزیده و شایسته تقدیر در سطح واحدهای دانشگاه تهران، در این روز با حضور رئیس دانشگاه تهران معرفی و تقدیر خواهند شد.

دکتر شهبازی به نهایی شدن برنامه‌ریزی‌ها برای راه‌اندازی مرکز توسعه رهبران کسب و کار در دانشگاه تهران اشاره کرد و گفت: کلنگ احداث ساختمان این مرکز با حضور رئیس دانشگاه تهران و یک حامی کارآفرین، در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به زمین زده شد.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران شورای دانشگاه دکتر مهدی شهبازی


نظر شما :