حضور پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در دومین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۷ کد : ۲۷۵۱۹ واحدها پردیس‌های منطقه‌ای خبر
تعداد بازدید:۹۳
مرکز نوآوری پردیس کیش دانشگاه تهران با شعار «پردیس کیش دانشگاه تهران در مسیر تحقق کیش هوشمند» در دومین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش حضور پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس کیش، مرکز نوآوری پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران (کیشی نو) نیز بر اساس رویکرد توسعه‌ای پردیس در زمینه گسترش فناوری و نوآوری به خصوص در حوزه فناوری‌های نوظهور در این نمایشگاه شرکت می‌کند.
مهندس صادق سقط چیان، رئیس مرکز نوآوری پردیس کیش، هدف از شرکت در این نمایشگاه را معرفی توانمندی‌ها و امکانات پردیس در حوزه نوآوری‌های نوظهور، برقراری ارتباط مؤثر با ذی‌نفعان زیست بوم نوآوری کشور به ویژه جزیره کیش و معرفی خدمات مرکز به استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور رشد و توسعه در حوزه فعالیت مرکز دانسته و برگزاری نشست‌هایی به این منظور را از جمله برنامه‌های غرفه پردیس اعلام کرد.
جزیره کیش در دومین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات که از ۱۹ اردیبهشت به مدت ۴ روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در مرکز نمایشگاه بین‌المللی کیش برگزار می‌شود، پذیرای ۱۸۶ شرکت‌کننده از نهادها و شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی از سراسر کشور است.

کلید واژه ها: پردیس بین‌المللی کیش مرکز نوآوری


نظر شما :