نخستین جشنواره روابط عمومی واحدهای دانشگاه تهران

دیدگاه مسئول روابط عمومی دانشکده اقتصاد درباره فرصت‌های نخستین جشنواره روابط عمومی واحدهای دانشگاه تهران

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۷ کد : ۲۷۲۴۲ اخبار واحدها اخبار ستادی دانشکده‌ها و دانشکدگان خبر
تعداد بازدید:۲۸۰
مسئول روابط عمومی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران گفت: برگزاری جشنواره روابط عمومی واحدهای دانشگاه به نوعی تصویر روشنی از ظرفیت‌ها و همچنین نداشته‌ها و ضعف‌های حوزه روابط عمومی بخصوص در حوزه نیروی انسانی به دست می‌دهد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، ربابه ذوالفقاری، مسئول حوزه ریاست و روابط عمومی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در گفتگو با ستاد خبری نخستین جشنواره روابط عمومی واحدهای دانشگاه تهران، اظهار کرد: جشنواره روابط عمومی واحدهای دانشگاه این فرصت را به دست می‌دهد تا برنامه‌ریزان و تصمیم‌گیران حوزه روابط عمومی در سطح دانشگاه بتوانند به ظرفیت‌های مثبت و یا کمبودهای واحدها در حوزه نیروی انسانی متخصص و کارآمد پی ببرند.
وی افزود: در برخی واحدهای دانشگاه، تمامی مأموریت‌های حوزه ریاست و روابط عمومی بر عهده یک فرد است که تراکم کاری حوزه ریاست و مأموریت‌های متنوع روابط عمومی اقتضا می‌کند تا در زیرمجموعه حوزه ریاست و روابط عمومی هر واحد دانشگاهی، حتماً کارشناس روابط عمومی نیز در نظر گرفته شود.
مسئول حوزه ریاست و روابط عمومی دانشکده اقتصاد همچنین حرفه‌ای‌تر شدن فعالیت‌های روابط عمومی در دانشگاه را نیازمند آموزش‌محور شدن و استمرار این آموزش برای دست‌اندرکاران روابط عمومی دانست و گفت: جشنواره فرصت مناسبی است که در قالب بخشی از برنامه‌های آن، کارگاه‌های آموزشی لازم برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، اختتامیه نخستین جشنواره روابط عمومی واحدهای دانشگاه تهران روز ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار می‌شود. فراخوان این جشنواره روز ۲۷ فروردین ماه منتشر شده که از طریق کلیک بر روی اینجا قابل دسترسی است.
مسئولان و کارشناسان روابط عمومی واحدهای دانشگاه تهران و حتی هر یک از اعضای دانشگاه تهران که عضو سازمانی روابط عمومی نبوده اما در زمینه محورها و شاخص‌های جشنواره دارای اثری هستند که در بسترها و خروجی‌های روابط عمومی واحدهای دانشگاه منتشر و منعکس شده است، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
همچنین در این جشنواره، روابط عمومی‌های برتر دانشگاه تهران بر اساس شاخص‌های خوداظهاری و همچنین رصدهای دبیرخانه جشنواره، معرفی و تجلیل خواهند شد.

کلید واژه ها: جشنواره روابط عمومی دانشگاه تهران


نظر شما :