امکان اعلام اینترنتی خرابی‌ها و نیازهای تجهیزاتی خوابگاه‌های دانشگاه تهران فراهم شد

۲۷ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۵۸ کد : ۲۷۰۰۹ اخبار معاونت‌ها اخبار دانشجویی معاونت دانشجویی خبر
تعداد بازدید:۳۴۷
همزمان با ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه تهران و اسکان دانشجویان در خوابگاه‌ها، امکان اعلام اینترنتی خرابی‌ها و نیازهای تجهیزاتی خوابگاه‌های دانشجویی فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، اعلام خرابی‌ها و موارد نیازمند تعمیر و تجهیز در خوابگاه‌های دانشجویی، همواره یکی از موارد زمانبر و وقت‌گیر برای دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها بوده است؛ از این رو برای تسهیل در اعلام خرابی‌ها و تسریع در رفع معایب خوابگاه‌های دانشجویی، در فروردین ماه ۱۴۰۱ و همزمان با ازسرگیری آموزش حضوری، امکان اعلام اینترنتی خرابی‌ها و نیازهای تجهیزاتی خوابگاه‌های دانشگاه تهران فراهم شده است.

بر اساس اعلام اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران، دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های دانشگاه تهران از این پس می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، با ورود به بخش در نظر گرفته شده در سامانه گلستان، تقاضای خدمات پشتیبانی، تعمیرات و تجهیزات و اعلام خرابی موردنظر خود را ثبت و نتیجه آن را ملاحظه کنند.

ارائه به‌موقع، سریع و آسان خدمات به دانشجویان از اهداف راه‌اندازی «سامانه درخواست خدمات پشتیبانی، تعمیرات و تجهیزات و اعلام خرابی خوابگاه‌های دانشگاه تهران» است.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: معاونت دانشجویی خوابگاه


( ۱ )

نظر شما :