دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان نقش‌آفرینی می‌کند / ترویج مهارت‌های نرم کارآفرینی

۲۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۱ کد : ۲۶۹۵۰ اخبار واحدها اخبار ستادی دانشکده‌ها و دانشکدگان خبر
تعداد بازدید:۳۰۱
رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بر توسعه فعالیت‌های این دانشکده در زمینه ترویج مهارت‌های نرم کارآفرینی در کشور تاکید کرد و گفت: دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان نقش‌آفرینی می‌کند.
دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان نقش‌آفرینی می‌کند / ترویج مهارت‌های نرم کارآفرینی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده کارآفرینی، دکتر جهانگیر یداللهی رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در نشست اعضای هیأت رئیسه این دانشکده با مسئولان حوزه توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توسعه ارتباط اجرایی و همکاری بین دانشگاه تهران و این وزارتخانه را در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های شعار سال ضروری دانست.

وی افزود: توسعه و نقش‌آفرینی مؤثرتر دانشگاه در اکوسیستم کارآفرینی در سطح کشور در سطوح استانی و ملی، مستلزم برگزاری نشست‌های منظم مشترک در قالب کارگروه مشترک بین دانشکده کارآفرینی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

دکتر جهانگیر یدالهی رئیس دانشکده کارآفرینی و اعضای هیأت رئیسه دانشکده و همچنین دکتر زند وکیلی، سرپرست دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره همکاری در حوزه‌های علمی، پژوهشی و اجرایی تبادل‌نظر و ابراز امیدواری کردند تا در قالب انعقاد یک تفاهم‌نامه، تعاملات بیشتری داشته باشند.

در این نشست که با بازدید از ساختمان جدید دانشکده کارآفرینی همراه بود، محورهای همکاری و توسعه فعالیت‌ها بین دانشکده کارآفرینی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد.

کلید واژه ها: دانشکده کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی


( ۱ )

نظر شما :