از سوی اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران اعلام شد:

مهلت جدید برای دانشجویان جامانده از ثبت‌نام خوابگاه‌های دانشگاه تهران

۱۰ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۶ کد : ۲۶۶۶۹ اخبار اخبار دانشجویی معاونت دانشجویی خبر
تعداد بازدید:۱۴۹۸
اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران برای ثبت‌نام باتاخیر (ویژه دانشجویان جامانده از ثبت تقاضا برای اسکان در خوابگاه) مهلت جدید تعیین کرد.
مهلت جدید برای دانشجویان جامانده از ثبت‌نام خوابگاه‌های دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای با عنوان «ثبت‌نام باتاخیر خوابگاه‌های دانشگاه تهران (نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰)» اعلام کرد: دانشجویانی که نتوانسته‌اند در بازه زمانی مقرر نسبت به ثبت‌نام خوابگاه خود اقدام کنند، از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۲۳ روز پنج‌شنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ مهلت دارند تا با مراجعه به سامانه خوابگاهی به نشانی ems.ut.ac.ir جهت ثبت‌نام خوابگاه خود اقدام کنند.

این اطلاعیه متذکر شده است:

  • مهلت تعیین‌شده برای ثبت‌نام جاماندگان از ثبت‌نام جهت اسکان در خوابگاه، فقط مربوط به خوابگاه‌های شهر تهران است.
  • دانشجویانی که دوره واکسیناسیون خود را کامل نکرده باشند (حداقل ۲ دز)، به استناد شیوه‌نامه‌های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع همه‌گیری ویروس کرونا، امکان ثبت‌نام در خوابگاه‌ها را نخواهند داشت.
  • ثبت‌نام خوابگاه صرفاً برای دانشجویانی که حضور دائم و منظم خواهند داشت، مجاز است و دانشجویانی که اقدام به تمدید و یا ثبت‌نام اتاق می‌کنند، ولی به هر دلیلی از خوابگاه استفاده نکرده و یا به ندرت استفاده می‌کنند، امکان اسکان خوابگاه در ترم‌های بعد را نخواهند داشت.
  • دانشجویان متقاضی استفاده محدود از خوابگاه (یک شب در هفته)، می‌توانند به صورت رایگان با مراجعه به پذیرش، از شرایط میهمان شدن یا اسکان در مهمانسرا استفاده کنند.
  • در پایان اتمام ثبت‌نام، در صورت وجود ظرفیت مازاد، در خصوص دانشجویان سنواتی برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در این اطلاعیه با تصریح اینکه به دانشجویان شبانه خوابگاه تعلق نمی‌گیرد، خاطرنشان شده است: به علت صف طولانی دانشجویان متقاضی خوابگاه متاهلی، امکان پذیرش درخواست جدید وجود ندارد.

همچنین دانشجویان متقاضی دریافت غذا می‌توانند بعد از اتمام فرآیند ثبت‌نام، از ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ با ورود به سامانه تغذیه (dining.ut.ac.ir) نسبت به رزرو غذا اقدام کنند.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور خوابگاه‌‌ها


( ۱۷ )

نظر شما :