امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه تهران و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

۲۳ آبان ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۰ کد : ۲۶۲۳ اخبار اخبار توسعه‌ای
تعداد بازدید:۲۶۲۶
امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه تهران و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تهران و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در زمینه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فناوری و آموزشی،  ظهر امروز ۲۳ آبان‌ماه با حضور رییس دانشگاه تهران و فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی امضاء شد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در مراسم امضاء و مبادله  این تفاهم‌نامه که با حضور معاونان آموزشی، پژوهشی، رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و روسای پردیس دانشکده‌های فنی و علوم دانشگاه تهران برگزار شد، دکتر نیلی احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران، با اشاره به توانمندی‌های دانشگاه تهران گفت: «این دانشگاه آمادگی کامل دارد تا با  نهادهای خارج از دانشگاه در تعامل باشد تا بتواند این ظرفیت‌ها در خدمت کشور قرار دهد».

رییس دانشگاه با اشاره به وجود تفاهم‌نامه‌های متعدد بین دانشگاه تهران و سایر دستگاه‌ها بر عملیاتی کردن این تفاهم‌نامه‌ها  تاکید کرد.

هم‌چنین سرتیپ  دکتر احمدرضا پوردستان، فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران، در این دیدار ضمن ابراز خشنودی از حضور در دانشگاه تهران، علاقه‌مندی ارتش را برای همکاری بیشتر در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی با دانشگاه تهران اعلام کرد.

دکتر محسن طالبی صیاد، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی زمینی ارتش نیز، در این دیدار با اعلام نیازمندی‌های ارتش در حوزه‌های مختلف، خواستار همکاری بیشتر با دانشگاه تهران شد.


( ۴ )