سلسله برنامه‌های «با مفاخر دانشگاه تهران» - ۳

گفتگو با استاد علی‌اکبر موسوی موحدی، چهره ماندگار عرصه بیوشیمی و بیوفیزیک

۱۵ مهر ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۵ کد : ۲۱۹۲۱ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۱۴۰۱
روابط عمومی دانشگاه تهران: «مفاخر و مشاهیر» برگ زرینی در تاریخ درخشان دانشگاه و نشان دهنده نقش و مشارکت بالای دانشگاه تهران در تحولات علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور از ابتدای تأسیس تاکنون می‌باشند.

روابط عمومی دانشگاه با هدف معرفی مفاخر دانشگاه تهران و آشنایی بیشتر اقشار مختلف جامعه، به خصوص نسل جوان، با این چهره‌ها و افراد اثرگذار در تاریخ علم، دانش و تحولات معاصر کشور، سلسله گفتگوهایی با «مفاخر و مشاهیر» دانشگاه تدارک دیده که به صورت متناوب تدوین و از طریق سامانه‌های اطلاع رسانی و شبکه‌های اجتماعی رسمی دانشگاه در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
سومین برنامه از این سلسله گفتگوها، دیدار با استاد علی‌اکبر موسوی موحدی، چهره ماندگار عرصه بیوشیمی و بیوفیزیک است که طی آن، ایشان به بیان خاطرات شیرین از سال‌های تدریس و پژوهش در دانشگاه تهران و همچنین ایده ایشان در خصوص شکل‌گیری آموزگاران علم و معنا و نقشی که در آموزش دارند، به بحث و گفت و گو پرداختند.
دیدار و گفتگوی صمیمانه کارشناسان روابط عمومی دانشگاه تهران شامل خانم منصوره اصبری و آقایان فرشاد زحلی، و امین قاسمی‌فرع را در ویدئو زیر ملاحظه نمائید.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مشاهیر و مفاخر دانشگاه تهران


( ۵ )

نظر شما :