رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران؛

آخرین مهلت ثبت‌نام دریافت دوز اول واکسن کرونا هفتم مهرماه است/ تاکنون بیش از ۱۸ هزار نفر در دانشگاه تهران واکسینه شدند

۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۶ کد : ۲۱۰۷۹ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۳۳۱۶
روابط عمومی دانشگاه تهران: دکتر مسعود شفیعی‌نیا، رییس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت‌نام برای دریافت دوز اول واکسن کرونا هفتم مهرماه است، از واکسیسناسیون بیش از ۱۸ هزار نفر در دانشگاه تهران خبر داد.

دکتر شفیعی‌نیا، رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، ضمن اعلام این خبر گفت: «کلیه اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه، البته غیر از ورودی‌های جدید، حداکثر تا هفتم مهرماه ۱۴۰۰ مهلت دارند که با مراجعه به آدرس uttest.ir/app جهت ثبت‌نام برای دریافت دوز اول واکسن اقدام کنند. لازم به ذکر است که پس از این تاریخ فقط دوز دوم تزریق خواهد شد».
وی با اظهار اینکه تاکنون ۱۸ هزار ۵۰۰ نفر در دانشگاه تهران واکسینه شده‌اند، خاطرنشان کرد: «بر اساس این آمار، تعداد ۹۳۰ نفر عضو هیأت علمی، دو هزار و ۷۰۰ نفر از کارکنان، یک‌ هزار و۷۰۰ نفر خانواده کارکنان و ۱۳ هزار و۱۷۰ دانشجو واکسینه شده‌اند».
رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه خاطرنشان کرد: «دانشجویان مقطع دکتری که ثبت‌نام کرده بودند واکسینه شدند و هم‌اکنون واکسیناسیون دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد در حال انجام است. در خصوص دانشجویان دوره کارشناسی نیز سایت از تاریخ ۲۹ شهریورماه جهت ثبت‌نام در دسترس آنان قرار گرفته است که می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت نوبت اقدام کنند. اما هنوز اسامی دانشجویان جدیدالورود را دریافت نکرده‌ایم که پس از مشخص شدن و اعلامی اسامی، اقدام‌های لازم برای واکسینه شدن آنان به عمل‌خواهد آمد».

کلید واژه ها: معاونت دانشجویی مرکز بهداشت و سلامت واکسیناسیون دانشگاه تهران


( ۲۷ )

نظر شما :