از سوی مقام عالی وزارت عتف

دانشگاه تهران عنوان «دانشگاه اثرگذار در برنامه‌ریزی درسی آموزش عالی ایران» را کسب کرد

۰۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۷ کد : ۱۹۹۲۹ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۶۸۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: مقام عالی وزارت عتف در نامه‌ای به دکتر نیلی احمدآبادی، از نقش دانشگاه تهران در ارتقای کیفیت آموزش کارآمد، تقاضامحور و روزآمد تقدیر و از دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه «اثرگذار در برنامه‌ریزی درسی آموزش عالی ایران» یاد کرده است.

 

در این نامه که به تاریخ دوم شهریورماه و با امضا دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سابق صادر شده، آمده است:

«بدون تردید، توسعه و پیشرفت علم و فناوری جمهوری اسلامی ایران مرهون کوشش جامعه بزرگ دانشگاهی کشور در این مسیر دشوار و طولانی است. در کوران این مساعی ارزشمند جمعی، آنچه راه نیل به آرمان مشترک را هموار می‌سازد حضور و مشارکت استادان دلسوز و همکاران دانشمندی است که از بذل خالصانه توان، اندیشه و تخصص خود برای اعتلای آموزش عالی کشور دریغ نمی‌ورزند.
اکنون این فرصت مغتنم فراهم آمده است تا از مدیران، اعضای هیأت علمی و کارشناسان ذی‌ربط آن دانشگاه که با هدف ارتقای کیفیت آموزش کارآمد، تقاضامحور و روزآمد از طریق «تدوین و بازنگری برنامه‌های درسی»، همکاری می‌کنند تشکر و قدردانی کنم. در نتیجه این کوشش و همکاری‌ها با کمال مسرت آن دانشگاه به‌عنوان «دانشگاه اثرگذار در برنامه‌ریزی درسی آموزش عالی ایران» در طول سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ ارزیابی و معرفی می‌شود. امید دارم آثار پربرکت و ارزشمند این جایگاه در زمینه تدوین و بازنگری برنامه‌های درسی در سال‌های آینده نیز مستدام و شکوفا باقی بماند.
از خداوند بزرگ پیشگامی و استمرار حضور مؤثر آن دانشگاه را در صحنه پویای آموزش عالی کشور خواهانم».

کلید واژه ها: تقدیر وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری


نظر شما :