کتاب بنیاد حامیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی منتشر شد

۲۴ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۴ کد : ۱۹۵۳۰ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۹۶۸
روابط عمومی دانشگاه تهران: کتاب بنیاد حامیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با هدف معرفی حمایت‌های خیرین نیک‌اندیش این پردیس در سال‌های ۱۳۹۸-۱۳۹۹ و معرفی دانشجویان بورسیه برتر و دانشجویان افتخارآفرین، توسط بنیاد حامیان دانشگاه تهران منتشر شد.

بنا بر گزارش بنیاد حامیان دانشگاه، بنیاد حامیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با هدف اعتلای فرهنگ وقف و آگاه ساختن خیرین نسبت به نیازمندی‌های مختلف دانشجویان پردیس برای تحصیلی با کیفیت و توسعه کمی و کیفی رشته‌های پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در فروردین ۱۴۰۰ تأسیس و اولین جلسه شورای عمومی آن نیز در همان تاریخ برگزار شد.
ابتدای کتاب بنیاد حامیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، با ذکر اسامی اعضای هیأت مدیره و رئیس بنیاد حامیان این پردیس، آغاز شده است. دکتر سیدحسین گلدانساز، رئیس هیأت مدیره و دکتر ویسه، دکتر ابراهیم‌زاده موسوی، دکتر میرطاهر موسوی، حجت‌الاسلام فضل‌الله ذاکری، مهندس سیدمسعود موسوی و مهندس احمد کاظمی از اعضای اصلی هیأت مدیره و دکتر عباسعلی زالی، دکتر محمد حسین امید، دکتر شامخی و دکتر گرجی از اعضای علی‌البدل این بنیاد هستند.
همچنین در ادامه این کتاب، اسامی خیرین نیک‌اندیش، همیاران حساب‌اندوخته نیکوکاری، دانشجویان بورسیه و افتخارآفرین چند سال اخیر پردیس کشاورزی و منابع طبیعی عنوان شده است.
این کتاب با نظارت روابط عمومی بنیاد حامیان دانشگاه تهران و حمایت بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی منتشر شده است.

برای دریافت کتاب بنیاد حامیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به این پیوند مراجعه شود.

کلید واژه ها: بنیاد حامیان دانشگاه تهران پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کتاب حامیان


( ۲ )

نظر شما :