اطلاعیه برگزاری پنجمین دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران»

تعداد بازدید:۱۴۵۶
روابط عمومی دانشگاه تهران: پنجمین دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران»، چهارم مرداد ماه سال جاری با شعار «دانشگاه تهران؛ دانشگاه نخبگان» برگزار می‌شود.
اطلاعیه برگزاری پنجمین دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران»

بر اساس اطلاعیه اعلامی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، پنجمین دوره «روزی با دانشگاه تهران»، چهارم مرداد ماه سال جاری به همت باشگاه دانش‌آموزی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به‌صورت برخط در سامانه باشگاه دانش‌آموزی به آدرس tcs.ut.ac.ir برگزار می‌شود.

کمک به دانش‌آموزان و هدایت آنها برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته تحصیلی، آشنایی دانش‌آموزان با رشته‌های تحصیلی دانشگاه تهران، آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان، آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی پردیس / دانشکده‌های دانشگاه تهران، معرفی قطب‌های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش‌آموزان برتر، معرفی چهره‌های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه تهران، آشنایی با اهداف، ارزش‌ها و سبک زندگی در دانشگاه، معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه تهران برای دانش‌آموزان، خانواده‌ها و مربیان و آشنایی با خدمات باشگاه دانش‌آموزی دانشگاه تهران از اهداف برگزاری این جشنواره است.

این برنامه، شامل دو بخش اصلی محتوایی و برخط است. در بخش محتوایی فایل‌های متنی و چندرسانه‌ای در خصوص معرفی دانشکده‌ها، گروه‌های آموزشی، ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه تهران در سامانه قرار خواهد گرفت. در بخش برخط برنامه‌های متعددی برگزار می‌شود. همچنین معاون آموزشی هر دانشکده از ساعت ۹ تا ۱۲ به‌صورت برخط در خصوص معرفی رشته‌های تحصیلی و امکانات آموزشی، پاسخگوی دانش‌آموزان خواهد بود.

لازم به ذکر است، چهار دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران» با هدف تقویت ارتباط مؤثر بین دانشگاه و جامعه، آشنایی دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها با دانشگاه و نشان دادن فضای علمی و فرهنگی با نشاط و متمایز آن و به‌منظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه تلاش برای ورود به نماد آموزش عالی ایران «دانشگاه تهران» و جذب دانشجویان برتر، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹ برگزار شده است.

جزئیات برنامه در سامانه tcs.ut.ac.ir اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی روزی با دانشگاه تهران


( ۲ )

نظر شما :

هلیا ۲۳ تیر ۱۴۰۰ | ۲۲:۲۹
لطفا راجع به رشته ی فیزیک مهندسی هم توضیح بدید. ممنونم.