نخستین مدرسه تابستانی دیزاین لهستان در دانشگاه تهران برگزار شد

۲۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۵ کد : ۱۸۴۰۱ اخبار اخبار هنری اخبار بین‌الملل خبر
تعداد بازدید:۷۰۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: نخستین مدرسه تابستانی دیزاین لهستان با حمایت سفارت جمهوری لهستان در ایران و انستیتو طراحی صنعتی ورشو لهستان و با حضور استادان و طراحان به نام این کشور و همچنین دانشجویان این رشته، به‌صورت مجازی در گروه طراحی صنعتی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار شد.
نخستین مدرسه تابستانی دیزاین لهستان در دانشگاه تهران برگزار شد

بنا بر گزارش پردیس هنرهای زیبا، این دوره مجازی با محوریت «حواس انسان و طراحی» به مدت سه روز با ارائه دکتر یوانا یورگا، استاد دانشگاه و طراح محصول و فضای داخلی، جاستینا پوچالسکا، طراح محصول و مدیر طراحی، کاما ویبرالسکا، طراح محصول و نورپردازی، ماریا پرزیبیزوسکا، طراح غذا و الکساندرا پاولوفسکا، طراح بو برگزار شد.

در ادامه این مدرسه تابستانی، دانشجویان باید پروژه‌هایی را در حوزه طراحی محصول و خدمات با محوریت «سلامت ذهن در دوران کرونا» انجام دهند. پروژه‌های منتخب پس از داوری، با حمایت سفارت لهستان به مرحله ساخت نمونه اولیه رسیده و در نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، دبیران این برنامه دکتر مریم خلیلی، دبیر اجرایی و عضو هیأت علمی گروه طراحی صنعتی، دکتر مهران فاطمی‌نیا، دبیر علمی و عضو هیأت علمی گروه طراحی صنعتی، دکتر عادل مظلومی، دبیر علمی و عضو هیأت علمی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر یوانا یورگا، استاد دانشگاه لهستان بودند.

کلید واژه ها: پردیس هنرهای زیبا حواس انسان و طراحی سلامت ذهن در دوران کرونا دانشکدگان هنرهای زیبا برپایی نمایشگاه مدرسه تابستانی دانشگاه تهران


نظر شما :