با حضور رئیس دانشگاه تهران؛ ‌

نخستین جلسه شورای راهبری سلامت، ایمنی و محیط‌زیست (HSE) دانشگاه برگزار شد

۰۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۸:۲۳ کد : ۱۷۷۴۳ اخبار اخبار سلامت و بهداشت اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۵۸۵
روابط عمومی دانشگاه تهران: با هدف ساماندهی و هماهنگ‌سازی فعالیت‌های (HSE) در واحدها و تصویب خط مشی و سیاست‌های کلان دانشگاه در زمینه سلامت، ایمنی و محیط‌زیست، نخستین جلسه شورای راهبری سلامت، ایمنی و محیط‌زیست با حضور رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.
نخستین جلسه شورای راهبری سلامت، ایمنی و محیط‌زیست (HSE) دانشگاه برگزار شد

بنا بر گزارش مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، این جلسه با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، دکتر سعید حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه، دکتر سعید یزدانی، معاون اداری و مالی دانشگاه، دکتر علی مقاری، معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، دکتر محمد رحیمیان، معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر یوسف مقدس، رئیس مرکز بهداشت و سلامت و دکتر جابر سلطانی، مدیر کل طرح‌های عمرانی و پشتیبانی (۳۱ خرداد) برگزار شد.

بحث و بررسی اهداف و شرح وظایف شورا، دبیرخانه و کمیته‌های سه‌گانه (بهداشت و سلامت، فنی مهندسی و ایمنی و آلودگی محیط‌زیست آزمایشگاه) و همچنین تعیین و تصویب اعضای دبیرخانه و کمیته‌ها توسط شورا از مباحث مطروحه در این نشست بود.

همچنین در این جلسه تصویب شد، کمیته‌های سه‌گانه مذکور زیر نظر اداره‌های کل دانشگاه که از لحاظ شرح وظایف با اهداف و مأموریت کمیته‌ها متناسب هستند، شکل بگیرد. بر این اساس، «کمیته بهداشت و سلامت» با ریاست رئیس مرکز بهداشت و سلامت، «کمیته فنی مهندسی» با ریاست مدیر کل طرح‌های عمرانی و پشتیبانی دانشگاه و «کمیته ایمنی آزمایشگاه‌ها» نیز با ریاست مدیر کل برنامه‌ریزی و نظارت پژوهشی تشکیل خواهد شد.

لازم به ذکر است، مأموریت کمیته بهداشت و سلامت، تأمین و ارتقا شاخص‌های سلامت فردی دانشگاهیان، کمیته فنی مهندسی، تأمین ایمنی و ارتقا شاخص‌های مرتبط با ایمنی عمومی، ابنیه و ساختمان، تأسیسات و تجهیزات دانشگاه تهران و کمیته ایمنی آزمایشگاه و آلودگی محیط زیست، تأمین ایمنی و ارتقا شاخص‌های مرتبط با ایمنی آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه تهران و آلودگی‌های محیط‌زیستی مرتبط با آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها در نظر گرفته شد.

کلید واژه ها: معاونت دانشجویی مرکز بهداشت و سلامت HSE


( ۲ )

نظر شما :