اختتامیه جشنواره‌ی ورزشی دانشجویان دانشگاه ویژه بزرگداشت هشتادمین سال تصویب قانون تأسیس دانشگاه

۲۶ آذر ۱۳۹۳ | ۱۹:۴۰ کد : ۱۷۱۹ اخبار اخبار ورزشی
تعداد بازدید:۱۴۳۳
اختتامیه جشنواره‌ی ورزشی دانشجویان دانشگاه ویژه بزرگداشت هشتادمین سال تصویب قانون تأسیس دانشگاه

مراسم اختتامیه‌ی جشنواره‌ی ورزشی دانشجویان به مناسبت بزرگداشت هشتادمین سال تصویب قانون تأسیس دانشگاه تهران 25 آذر با حضور رئیس و هیئت رئیسه‌ی دانشگاه، رؤسا و معاونان دانشکده‌‌ها  در سالن شماره یک اداره کل تربیت بدنی  برگزار شد. در آغاز این مراسم، پس از اجرای موسیقی سنتی و تیزر مسابقات، آقای حبیب‌اللهی، مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه، گزارشی از روند اجرای جشنواره ارایه نمود و سپس به معاونان دانشجویی و فرهنگی پردیس‌ها،دانشکده‌های برتر جشنواره‌ی مذکور که براساس تعداد مقام‌های اکتسابی بیشترین امتیاز را در مجموع کل مسابقات به دست آورده بودند، تندیس ویژه و حکم قهرمانی اهدا شد. براین اساس دانشکده تربیت بدنی، پردیس فنی و پردیس کیش به ترتیب با کسب 162،191 و 92 امتیاز به مقام‌های اول تا سوم جشنواره دست یافتند.
در ادامه‌ی این مراسم به منظور قدردانی از زحماتِ مسئولان ورزش واحدهای شرکت‌کننده سه نفر به عنوان «مسئول ورزش برتر» اعلام شدند که انتخاب برترین‌های این بخش براساس گزارش عملکرد سه ماهه‌ی سوم آن‌ها و نیز شاخص‌هایی که در آیین نامه‌ی جشنواره آمده بود صورت گرفت که با اهدای لوح سپاس و جوایز نقدی از آنان قدردانی شد. بر همین اساس، حسن محمودآبادی از پردیس فنی؛ اول، میثم پورکریمان از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی؛ دوم و علی نوراللهی و کیوان شکری به مقام‌ سوم مشترک این عنوان دست‌یافتند. یادآوری می‌شود در این مراسم از اقای اسماعیل تقوی، مسئول ورزش دانشکده جغرافیا که توانست رتبه‌ دانشکده‌ی خود را در جدول رده‌بندی امتیازات جشنواره نسبت به سال گذشته بیشتر از سایر شرکت‌کنندگان ارتقا دهد، با اهدای لوح سپاس و هدیه قدردانی شد.
گفتنی است در بخش دیگری از این برنامه، کاپ و حکم قهرمانی رشته‌های تیمی در بخش دختران و پسران به سرپرستان تیم‌ها اهدا شد و در بخش پایانی نیز به بیش از ششصد مقام‌آور مسابقات، حکم و هدیه‌ای نقدی اهدا گردید.
در این جشنواره تعداد 1921 ورزشکار( 690 دختر و 1211 پسر) از 26 پردیس، دانشکده و مؤسسه در 15 رشته‌ی ورزشی طی 35 روز به رقابت با یکدیگر پرداختند که ریز نتایج مسابقات در بخش اخبار مربوط به جشنواره در سایت اداره کل تربیت بدنی به نشانی gope.ut.ac.ir قابل مشاهده است.